2733
2739
عنوان

کیا بچه هاشون هنوز بیدارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 47 پست
خخخ.داره چیکار میکنه الان دقیقا؟؟🤣

تایکی دوساعت پیش ک خانم داشت کتاب شازده کوچولو میخوند الانم نشسته کارتن تماشا میکنه 🥴

دوساعت قبل گفتم بخواب گفت چشم، دیدم اتاق کاملا سکوت بخیالم خوابیده رفتم درب تراس اتاقشو ببندم میبینم هدفن گذاشته ک مبادا صدا بپیچه من بگم توهنوز بیداری

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
من دخترم راس ساعت ۱۲ خوابه..خوابشو تنظیم کنی استارتر جان بچه خودشم عذاب میکشه با دیر خوابیدن و روی ر ...

باور کن چندبار با دادنزاشتم بخوابه ساعت یازده خوابیده باز دو بیدار شده 

شما بلدی راهکار بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن چندبار با دادنزاشتم بخوابه ساعت یازده خوابیده باز دو بیدار شده  شما بلدی راهکار بدین

دقیقا مثل دختر من تا دو‌ماه پیش زود می خوابوندمش نصف شب بیدار میشد سر حاله سر حال می خواست بازی کنه ولی جدیدا اگه ۱۱-۱۲ بخوابه حدود ۳ بیدار میشه میبینه خوابیم انقدر تو جاش وول می خوره تا دوباره خوابش ببره

2728
دقیقا مثل دختر من تا دو‌ماه پیش زود می خوابوندمش نصف شب بیدار میشد سر حاله سر حال می خواست ...

این خسته کردن و بیدار نگه داشتن رو امتحان کردم باز بیدار میشه 

خودمم وسط خواب و بیداری باز باید بیدار شم دیوونه میشم

باور کن چندبار با دادنزاشتم بخوابه ساعت یازده خوابیده باز دو بیدار شده  شما بلدی راهکار بدین

الان هرساعتی خوابید بزار بخوابه فردا راس ساعت ۹ بیدار کن.هرجور شده بیدارش کن حتی شده ببرش حموم ولی نزار بخوابه اصلا..صبحانشو بده ناهارشم بده ساعت ۱ ظهر که شد  بزار بخوابه تا ۳ یا ۴،،دیگه از ساعت ۴به بعد هرجور شده نزار بخوابه تا شب،،هرتایمی که میخوابین برقارو خاموش کنین و همه جا سکوت،چند روز اولش شاید گریه کنه و جیغ بزنه ولی عادی میشه براش این تایم خوابیدن و بیدار شدن...با داد هم فایده نداره ..وقتی دیدی خوابش گرفته تو طول روز صورتشو با اب خنک بشور دستاشو بشور یا ببرش حموم بدنشو یه ابی بگیر خوابش میپره

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
الان هرساعتی خوابید بزار بخوابه فردا راس ساعت ۹ بیدار کن.هرجور شده بیدارش کن حتی شده ببرش حموم ولی ن ...

گلی میدونم منظورتونو 

میگم که انجامش دادم بازم ساعت دو بیدار میشه 

به عنوان یه خواب دو سه ساعتی رفتار میکنه مثل خواب بعدازظهر باز بیدار میشه

گلی میدونم منظورتونو  میگم که انجامش دادم بازم ساعت دو بیدار میشه  به عنوان یه خواب دو س ...

تو طول روز چجوری میخوابه؟

اگر شبا اینجوری میخوابه یعنی خواب سنگین نمیکنه اصلا طفلکی ..بدنش عادت کرده به این تایم خوابیدن..

من دخترم ظهرها انقدرخسته ست ۲ ساعت بیهوش میشه شبا هم همینطور

2740
تایکی دوساعت پیش ک خانم داشت کتاب شازده کوچولو میخوند الانم نشسته کارتن تماشا میکنه 🥴 دوساعت قبل گ ...

🤣🤣من خوابوندمش بالاخره

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
دقیقا. فکر نمیکنم دلیلی داشته باشه غیر از بد شانسیه ما 

والا دقیقا.بچه بدخواب به هیچ صراطی مستقیم نیس

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
من دخترم راس ساعت ۱۲ خوابه..خوابشو تنظیم کنی استارتر جان بچه خودشم عذاب میکشه با دیر خوابیدن و روی ر ...

خوش به حالت عزیزم.باور کن هر راهی رو رفتم حتی دکتر داروی خواباورم نوشت یکی دو روز دادم دیدم تاثیر نداره از دلم نیومد بدم.یه مدت زودتر میخوابید خیلی خوب شده بود رشدش.کلا ذاتا بدخوابه از اول

فردا باید بزنم تنظیمات کارخونه . درستش کنم

🤣 درست میشه با یه روز طوری نمیشه

فکر کنم دیگه همینطور باشن تا بزرگی  یه ساعتی که برنامه کوچولو بخوابو میزاره اینا تازه بیدار می ...

دقیقا اون تایم این شارژه شارژه.ظهرام دو سه ساعت میخوابه همین کارو خراب میکنه زودترم بیدارش کنم یا نذارم بخوابه بداخلاق و لجباز میشه و هیچیییی نمیخوره.

صبحام ۱۱ بیدار میشه

خوش به حالت عزیزم.باور کن هر راهی رو رفتم حتی دکتر داروی خواباورم نوشت یکی دو روز دادم دیدم تاثیر ند ...

یه شربتی هست به اسم بی بی سد .اونم شربت گیاهی خوبیه بچه رو خوابالود میکنه ..اونم اگرامتحان نکردی امتحان کن .ولی از همه مهمتر اینه که خواب روزش رو تنظیم کنی..من امروز دخترم ساعت ۱۰بیدار شد تا الان بیدار بود و الان رو پامه میخوابه تا ۵ دوباره ۵ بیداره تا ۱۲ شب ...دیگه بیهوش میشه تاصبح..

2706