2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابا هرچی میخواستم بگیرم یهو ناموجود شد امروز رفتم کل شهرو گشتم گیر بیارم لعنتییی😂

منم پکلهام ته کشیدن امروز اومدم دوتا گلدون خونه بفروشم باز برم خریدشوهرم مشتریهام پروند اعثابم خراب سد گفت سیصد نداد بهشون 

2740
گلم نخواستیش میتونی مرجوع کنی منم از دیجی لباس و کفش نمیخرم ،، ولی بقیه جنس ها عالین همه اف خوردن&nb ...

واقعن؟؟؟اخه شنیدم باید قبل از تحویل پولو بدی یا بیعانه بدی. پولتو پس میدن؟؟اینجوری‌که خیلی خوبه تا چند روز میتونی؟؟ببخشد سوالام زیاد شد😐

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه اسم ‌پنج حرفی تو قلبمه💕milad💕                                  دومین کاربریمه😒
بستگی داره قیمت بگیر از بیرون ی سری چیزاش الکی گرونه ولی من حوصله گشت وگذرار ندارم میگیرم😂

اره گرونه بعضیاش منظورم کیفیته و جنسه که خوب باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه اسم ‌پنج حرفی تو قلبمه💕milad💕                                  دومین کاربریمه😒
این قابلمه هایی که تو شگفت انگیز میزنه ارزش داره؟ مثلا مال امشب؟

امشبو ندیدم ولی خبلی چیزا رو قیمت بالا میزنه تو شگفت انگیز تازه میشه قیمت خودش

اول چند جاقیمت بگیر اگه اوکی بود بخر

الان دقیق یادم نیست  ولی رو کارتونش زده بود ۷ روزه اگه اشتباه نکنم خودم تا حالا مرجوع نکردم ولی ...

مرسی بابت راهنمایت و اطلاعاتت عزیزم😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706