2737
2739
😅 منم نمیدونم هیچ سال نزدم خواستم بدونم واجبه

ما تقریبا ۷ ماهه با کرونا داریم زندگی میکنیم و با ماسک زدن ورعایت تاالان سالم بودیم.انفولانزا که دیگه عین کرونا جایی نمیشینه و نیازی به ضدعفونی نیست چون تو هوا پخشه با همون ماسکی که برای کرونا میزنی انفولانزا رو هم میتونی کنترل کنی...من و همسرم پارسال زدیم چون ماسکی در کار نبود ولی امسال به همسرم گفتم حتی اگر پیدا هم شد نزنی بهتره چون عوارض دارن برای بدن،همون ماسکی رو داری میزنی بیرون و انفولانزا نمیگیری

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
یعنی امروز که ۱۹۲نفر کشته شده درواقه ۳۰۰،۴۰۰،نفر از کرونا فوت شدن!!!!خدای من اینطوری باشه فاجعه است

بله متاسفانه،حتی چندتا کتدر درمان تو نی نی سایت میگفتن کسایی که توخونه بخاطر کرونا فوت میکنن یا تو امبولانس یا هرجایی جز بیمارستان فوت میکنن رو جزو امار نمیارن،خیلی ها هم هستن که با بیمارستان هماهنگ میکنن که مثلا تو برگه فوت پدر یا مادرشون قید نکنن بر اثر کرونا بوده..میدونی هنوز خیلی ها خجالت میکشن از این قضیه و یجورایی میخوان فرار کنن ازش...

خلاصه که وضعیت خیلی خرابه و اوضاع ایران کاملا قرمزه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز پیش یه ویس گوش کردم واقعیت ترسیدم ازش.. طرف تو امریکا بود داشت صحبت میکرد میگفت امریکاییا گ ...

منم اتفاقا شنیدم اینو که بیلگیتس اینا سعی دارن جمعیت جهان رو کم کنن به خاطر حفظ منابع طبیعی واسه همون واکسن نسل کش دارند میسازن،من که به بچه هام هیچ واکسنی نخواهم زد

2731
ما تقریبا ۷ ماهه با کرونا داریم زندگی میکنیم و با ماسک زدن ورعایت تاالان سالم بودیم.انفولانزا که دیگ ...

امید وارم این پروسه وحشتناک هرچه زودتر ب خیری بگذره😔

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
منم اتفاقا شنیدم اینو که بیلگیتس اینا سعی دارن جمعیت جهان رو کم کنن به خاطر حفظ منابع طبیعی واسه همو ...

من خودمم نمیزنم چه برسه بچم...طرف میگفت شاید الان نه ولی ۵ سال دیگه یه عده از مردمی که واکسن زدن رو میکشن فقطم با یه کلید...

دنیای کثیفی داریم و از اون بدتر یه عده دارن دست وپا میزنن برای این دنیای کثیف

من خودمم نمیزنم چه برسه بچم...طرف میگفت شاید الان نه ولی ۵ سال دیگه یه عده از مردمی که واکسن زدن رو ...

واقعیتش ازين واکسنهای بدو تولد تا 6 سالگی هم ترسیدم😯بزنم نزنم😕

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2740
واقعیتش ازين واکسنهای بدو تولد تا 6 سالگی هم ترسیدم😯بزنم نزنم😕

من اونارو زدم دیگه الله اعلم چی میشه..با دکتر بچتون مشورت کنین حتما

من اونارو زدم دیگه الله اعلم چی میشه..با دکتر بچتون مشورت کنین حتما

😖چی بگم والادخترمو ک زدم حالا مونده پسرم 18 ماهگی و 6 سالکی داره😓

خدا عاقبت همه ی مارو ختم بخیر کنه

منم این ویس روشنیدم. یعنی علم تا این اندازه پیشرفت کرده؟؟!!

باور کن ایران دست کمی از کره ی شمالی نداره ..وقتی وارد دنیایی دور از ایران بشی تازه میبینی دنیا جقدر جلوئه وما چقدر عقبیم...

علم انقدر پیشرفت کرده که این ویروس رو معلوم نیست چجوری ساختن که هر چند هفته یبار تغییر ماهیت بده و ناشناختگی خودشو حفظ کنه و از اون بدتر کسایی که این ویروس رو ساختن ببین چقدر پیشرفته بودن از نظر علم و تکنولوژی که براورد کردن که با ساختن این ویروس یه تراشه ای میسازیم تا وارد سلول های مغز کل ادمای دنیا کنیم و کنترل مرگ و زندگیشونو به دست بگیریم...ما تا ۱میلیون سال دیگه هم تو ایران چنین تکنولوژی ای نخواهیم داشت که اونا الان دارن

😖چی بگم والادخترمو ک زدم حالا مونده پسرم 18 ماهگی و 6 سالکی داره😓 خدا عاقبت همه ی مارو ختم بخیر ک ...

منم دخترم ۶سالگی داره 😰

امیدوارم عزیزم🙏🙏

باور کن ایران دست کمی از کره ی شمالی نداره ..وقتی وارد دنیایی دور از ایران بشی تازه میبینی دنیا جقدر ...

خیلی وحشتناکه..چه دنیای بدی شده..انگار داریم فیلم ماورایی نگاه میکنیم

باور کن ایران دست کمی از کره ی شمالی نداره ..وقتی وارد دنیایی دور از ایران بشی تازه میبینی دنیا جقدر ...

😫

با تک. تک پستهات اینشکلی شدم انگار تکه ای از فیلم های بالیوود رو میبینم😰