2737
2739
عنوان

اعترافات کودکیتون یا الانتون چه اعترافاتی دارید😂😂😂😂😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 49769 بازدید | 721 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاک تو سرم س ی گ ا ر کشیدم 🙄🙄خداروشکر دختر صالحی شدم 😂😂 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2731

به عروسکام شیر میدادم😐😂احساس عذاب وجدانو گناه میگرفتم بعد

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738

من و خواهرم بستنی میخوردیم.پوستشو کادوپیچ میکردیم مینداختیم تو کوچه. بعد یواشکی از پشت پنجره دید میزدیم ببینیم کی برمیداره.ملت هم بیچاره ها فکر میکردن تحفه پیداکردن .اکثرا چپ وراست نگاه میکردن کسی نباشه.برمیداشتن د برو ک رفتیم😁😂😂

خلاقیتو داشتی!!

خداییش اینجا اولین باره دارم اعتراف میکنم. خاهرم بفهمه دونیم میکنم از فرق سر

ی خانوم شاد و مثبت😄عاشق خودمم😄خدایاشکرت که منو،من آفریدی.😃جذذذاب،گوله نمک،شیرین،خواستنی،توبهترینی،توبهترینی😆😆😆
منم عععععع فکر کردم فقط خودم داغونم

منم همینجوریم😝😜

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706