2737
2739

خدارو شکر از خانواده دورم تو این شهرم کسی و ندارم. وگرنه سال اول همش میرفتم قهر😂

البته بیشترش تقصیر خودم بود... 

ولی بازم خدارو شکر الان خوبیم

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن ما ساله اول هم عشقولانه داشتیم هم دعوا. 

خب طبیعیم هست! 

هنوز قلق ها و اخلاق هم رو نمیدونستیم 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

۱سال از عمرمو انداختم جلو سگگگگگ

هرروزو شبش دعوا ماه ب ماه قهر

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
2738

من فک میکردم سال اول خیلی رمانتیک میشه

گند زدین به باور هام لنتی😐😐😂😂😂😂😂😂

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

سال اول بدترین سال عمرم بود روزی سه بار دعوا میکردیم شدید هفته ای یه بار میگفت نمیخوامت بیا طلاق بگیریم سر همه چی حتی دونه انار زیر مبل یا سوسک بحث ما به طلاق میرسید من نمیخواستم برم ولی یه بار کم آوردم چمدونمو بستم و رفتم فرودگاه(من شهر غریبم راهمم خیلی دوره فقطم هوایی میتونم رفت و آمد کنم راه زمینی نداره) پای گیت رسید منو برگردوند الان که چند سال میگذره هنوز حس بد اون یک سال یادمه ولی خوشحالم که زندگیمو حفظ کردم الان شوهرم زده زیرش میگه من کی این حرفا رو میزدم😂

2706