2737
2734

منو که یه بار کلید خونه رو ازم گرفت گفت برو بیرون. منم خیلی عاقللنه رفتم کارتای بانکیمو برداشتم گوشیمو برداشتم جا سوییچی که خواهرم داده بود که کلید خونه روش بود از دستش کشیدم😁😁 دلم نیومد بهش بدم از حرص😂😂😂اومدم بیرون. رفتم اسنپ گرفتم سوارشدم که زنگید کجایی ؟😂😂😂گفتم اسپ گفت برگرد گفتم خودت گفتی برو. گفتش بیا خودم میبرمت😂😂😂منم به راننده گفتم اقا کنسل برگشتم اومدم ولی خونه نرفتم😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دوسال اول زندگیم جهنم بود جهنم😞

الان تو سال پنجمم خداروشکر خوبه😆

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

ما اوایل زندگیمون انقدر مهمان میومد برامون از شهرستان که هنگ بودیم کلا...وقت نمیکردیم دعوا کنیم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

منم مثه خودت بودم من دوماه بعدعروسی باردارشدم حتی توبارداریمم مثه تام و جری بودیم باهم اصن دوران خوبی نداشتیم ازروزی ک عقد کردیم تاهمین دقیقه..ولی خوب تاالان موندیم باهم زیر یه سقف😅

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
پس چراازدواج کردی باهاش؟

بخاطر خیلی چیزا 

ولی خب الان جداشدم 

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2706