2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین دوست پسر من شبیه سلمان خان بود به خداقسم 

ولی سنش بالا بود و بهم میگفت خیلی بچه ای رو بچسب به درس و مشقت من دوم راهنمایی بودم اون ۲۸ سالش بود فک کنم 

بعد تموم شد خیلی ساده فقط هم ۱بار دیدمش بقیش تلفنی بود ولی یه بار دیگه نخواستم بهش زنگ بزنم و تموم شد ولی وجدانن خدا خیلی بهم رحم کرده خیلی باید حواسم به بچه های آینده ام باشه 

2728

خواستگارم بود 4 سال.. اومدن و رفتن.. چ شارژهاا ک نخرید😑 چ محبتها ک نکرد.. اما خب اراده از خودش نداشت... با اون سن کم حواله اش کردم ب همون خانواده اش(  بی اراده و مامانی بود) چون آینده ام برام اولویت داشت عاقلانه تصمیم گرفتم.. هر کی بود خودکشی میکرد یا افسرده میشد اما من از پسش بر اومدم ک ی شبه همه چیز رو تموم کنم... وگرنه الان کاسه چ کنم چ کنم دستم بود  با توجه ب روحیات خودم... 

توصیه میکنم اگر خیلی عاشقید لطفا لطفا از عقلتون بهره ببرید و از حکمت خدا غافل نشید.... 

از قرارای بیرونمون بگم ک تو کوچه ها قدم میزدیم اینم همه ی قراراش بچه خواهرشو با خودش میاورد میگفت همسایه ها فک کنن زن و شوهریم اینم بچمونه تا زنگ نزنن پلیس

گفتم اینجوری بده ک میگن چرا دعوتمون نکرده بزلر زنگ بزنیم تا اذیت شن

آن که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد. نه خود را می شناسد. نه طبیعت را و نه زندگی را...
اول دبیرستان بودم با ی اوسکول رل زدم😐کادو تولدم ی لاک خریده بود ۳تا هزار😂😂تموم فاسد بود خودش رفت ...

شک نکن لاک ابجی یا ننش بوده😌😁

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2740
حامله آیی عزیزم قطعا خیلیم دلپاک که خدا بهت رو کرد و اونی رو که خواستی بهت داد تو هم دعا کن شوهر من ...

ایشالله عزیزم هرچی خیره حتما حکمتی توشه براتون صلوات میفرستم 

❤❤
چی بگو😅

مثلا یادم میاد پسره چلغوز بی ریخت میگفت مهسااا تو زندگیمی من غش میرفتم پشت سیستم 

نه صداشو شنیدم ن هیچی 

یبار میگفت دانشجوی شریفم و جهشی زدم 

یبار میگفت پزشکی میخونم

منم ک شاسکوللل حالیم نمیشد

یکی رو هم ک دوست داشت دختره سگ محلش نمیذاشت 

خدایا منو بخوررررر

میشه لبخند بزنی؟
خدااااا نگکوو خاطرات چ.ت روم محاله یادم بره من خودم ۱۴ بودم اون ۱۷ یه بدبختتت به تمام معنا  ...

وای منم الان یادم میاد میگم از چی این خوشم میومده داغونه ینی 

عجب الاغی بودم اون موقع🤦‍♀️😂😂

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل😆

ولی دوستم ی رل داشت 

کوچه پشتی مدرسه ترشی فروشی داشت 

من اون سال فشارم عجیبب پایین میومد 😂🤦‍♀️

از بسسس که ترشی خوردیم 

شبیه میت شده بودم 

یعنی اینا کات کردن من عذا گرفته بودم 

از دوستم بیشتر گریه میکردم 

میشه لبخند بزنی؟
2706