2737
2739
عنوان

مامانا لطفا یک لحظه بیایییین😭😭😭😭 بدبخت شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1681 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه تست حاملگی این شکلی هم هست

آره منم قبلا خریدم این شکلی بود 

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
نه تست حاملگی این شکلی هم هست

من تا حالا ندیدم ولی هورمون hcg هم نوشته نمیدونم

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2731
درسته اما چون خط سفید داشت ترسیدم گفتم شاید مثبته

نه عزیزم.ان شاالله خواهرتم ب زودی باردار میشه

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
نه عزیزم.ان شاالله خواهرتم ب زودی باردار میشه

انشالله 

خدارو شکر من باردار نیستم سنم کمه حوصله ندارم دیگه خستم

خواهرمم خداکنه باردار بشه وگرنه مادر شوهرش اینا گفتن برای پسرم زن میگیرم  مامانم خیلی حرص میخوره 

2740
انشالله  خدارو شکر من باردار نیستم سنم کمه حوصله ندارم دیگه خستم خواهرمم خداکنه باردار ب ...

اخ خدا بعضیا چرا انصاف ندارننننن.ان شاالله باردار میشه خدا بزرگه

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
من بچم شش ماهس نمیخوام دیگه بچه دار بشم 

بچه من یکسالشع الان باردارم

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
انشالله  خدارو شکر من باردار نیستم سنم کمه حوصله ندارم دیگه خستم خواهرمم خداکنه باردار ب ...

نه حامله نيستي عزيزم استرس نداشته باش، اين استرس بارداري خيلي بده، مگه جلوگيري نميكني ؟ از روش مطمئن استفاده كن كه هر ماه استرس نكشي