2737
2734

اگ فقط قرار کار خواهرت و راه بنداز ک. ن خود خداهرت از مشا باید تشکر کن ولی اگ قرار کلا زندگی اونا راه بندازه چرا باید زنگ بزن حالا یا از شما یا از شوهرتون تشکر کو 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرمن حتى اگه خواهرت بهت گفت قرض بده و از خودت قرض دادى نه از پول همسرت بهش بگو بايد شوهرت زنگ بزنه و ازم بخواد و اگه از پول شوهرت خاستى بدى بگو شوهر خواهرت زنگ بزنه و از همسرت تقاضا  كنه بنظرم هم اينكه خواهرت رو ميندازه جلو زشته هم اينكه تشكر نكرده خييييلى زشته 

2731
حالا ۳_۴ میلیون چ فرقییی داره اصن بگو ۴۰۰ تومن

والا .

آدم تعجب میکنه از بعضی حرفها .

والا یه ورق کاغذ کسی به من بده تشکر میکنم بارها . جه رسد به پول !

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

موضوع بین شما و خواهرت بوده چرا پای مردها رو وسط میکشی 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2740
موضوع بین شما و خواهرت بوده چرا پای مردها رو وسط میکشی 

خواهرا كه هيچكدوم شاغل نيستن شىهر ايشون قرض رو داده شوهرخواهرش هم قراره پس بده من نميدونم چرا مردا موقع قرض فقط ياد خانواده زنشون ميفتن 😐 خب برو از خواهر برادر خودت قرض كن

عزیزم پول کی داده ؟ پول قراره کی استفاده کنه ؟ خواهرم فقط حامل خبر بود شما کامل خوندی مقدار مبلغی ...

آره خوندم 

خوب از اول به خواهرت میگفتی من که شاغل نیستم پول شوهرمه به خودش بگو

شما دو تا حرفها رو زدین توافق کردین تشکر هم خواهرت باید از شما بکنه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
آره خوندم  خوب از اول به خواهرت میگفتی من که شاغل نیستم پول شوهرمه به خودش بگو شما دو تا حرفه ...

اگه بقول کاربرا سه چهار تومن بود 

بله حرف شما درست 

ولی برای چهل میلیون یه پیامک در حد دو کلمه میتونست بزنه 

2706