2737
2739
عنوان

بیبی چک بزنم الان ؟ به نظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 54 پست
تو که بی بی چک شناسی  نظرت راجع به روژان چیه  چهار روز عقب انداختم همش منفی می ندازه حوص ...

روژان بد نیس، هاله کاذب زیاد داره!

واسه من چند بار الکی هاله کم رنگ صورتی افتاده...

درکل باردار باشی زیر یه ربع خط صورتی واضح میفته که به راحتی دیده بشه...

بهترین زمانش ۳ تا ۷ روز بعد تاخیر پریود

یعنی تا ۷ روز تاخیر ممکنه مثبت شه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص خوردی پریود شدی رابطه نداشتی حالا انتظار داری حامله ام باشی قلبشم بزنه بفهمی 😒😒😒

توهم زدم‌ میفهمی😂

زنگ زدم نامزدم گفتم حامله باشم پدرت و در میارم بدبخت ترسید گفت الان می‌خرم میارم بیبی 😂

رو‌ معده حسش میکنم زیر ناف نه

اووووو اونجا که هیچی نیس پس!

بچه تا هفته ۱۶ تو لگن 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728
روژان بد نیس، هاله کاذب زیاد داره! واسه من چند بار الکی هاله کم رنگ صورتی افتاده... درکل باردار با ...

من یه بار ویتاسین زدم یه یه هفته پیش به زور رنگ داد ولی منفی بود بیست روز بعد رابطمم مدیکور زده بودم اونم منفی الان چی بخرم مدیکور ؟

2738
من یه بار ویتاسین زدم یه یه هفته پیش به زور رنگ داد ولی منفی بود بیست روز بعد رابطمم مدیکور زده بودم ...

حامله نیستی دوستم

احساس میکنم میخوای جلب توجه نامزدتو بکنی😃😊😈

آخه شرایطت صفره

بازم هیچی...
حامله نیستی دوستم احساس میکنم میخوای جلب توجه نامزدتو بکنی😃😊😈 آخه شرایطت صفره

عزیزم من بیماری وسواس فکری دارم قبلا دکتر هم میرفتم الانم از نگرانی توهم بارداری گرفتم 

عزیزم من بیماری وسواس فکری دارم قبلا دکتر هم میرفتم الانم از نگرانی توهم بارداری گرفتم 

خب من بت اطمینان کامل میدم حامله نیستی دیگه نگران چی هستی...

مثل این می مونه که یه مرد بگه نبض حس میکنم،پس حاملم...یعنی خاستم بگم با توجه به شرایطی که گفتی،در این حد غیر ممکنه!

اگه حامله بودی بیا منو بزن😘

بازم هیچی...