2737
2739

میخان بدونم راضی هستین تا الان از,انتخابتون?بچتون چند سالشه الان?نمیگه خاهر یا برادر چرا برام نیاوردین?دوستان تک فرزند هم لطفا بیان بگن از این.انتخاب پدر مادرشون راضی هستن?

نطر خاصی ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انتخاب پدر و مادرم نبود انتخاب خدا بود 

نه راضی نیستم ولی از یه لحاظم به قول خانواده خوب بود که خدا میخواس سختی هارو انکار فقط یه نفر بکشه و چند نفری اذیت نشیم 

حسرتش به دلم موند همین

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2738

من یه‌دختر ۱۱ ماهه دارم

اوایل تصمیمم تک فرزندی بود واقعا تو شهر غریب و سزارین  بودن عذاب کشیدم نگم بهتره  

ولی جدیدا تصمیم گرفتم چندسال دیگه یه برادر براش بیارم . دوست ندارم تنها باشه. 

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

منم یه پسر دارم. دوست داشتم سه تا بچه داشتم ولی بعید بتونیم از پسش بر بیام. مجبورم تک فرزند داشته باشم

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

پسرم ۹ سالشه بشدت میخواستم ک تک فرزند باشه،اما الان خودش میگه خواهر میخوام،تنهاست خیلی،نظرم عوض شده،میخوام یکی دیگ بیارم

خدایا بابت هدیه ای ک 9\9\99 به من و همسرم عطا کردی هزاران بار ازت ممنونم،خدایاااا شکرتتتت
من تک فرزندم کااااملا راضیم عالیی

عزیزم چند سالتونه?هیچ وقت این آرزورو نداشتی که ای کاش منم خاهر یا برادری داشتم?بعد من شنیدم تک فرزندا بجه های با اعتماد به نفس پایین هستن عزیزم قصد بی احترامی ندارم فقط بگین درسته یا نه

نطر خاصی ندارم 

دخترم سه سال و نیمه است،تنهایش حس میکنم،مطمئنم از خواهر یا برادر استقبال میکنه خیلی مهربونه ولی بااین اوضاع اقتصادی کلا قید بچه دوم زدم،نمیخوام دخترم بدون امکانات بزرگ شه،امیدوارم خوب و موفق بار بیارمش

2706