2733
2734

من دوست دارم لیفت شقیقه انجام بدم چشمم یکم کشیده بشه ،و یکم افتادگی رو پلکمو بردارم ،دنبال دکتر خوبم ،هزینه شم نمیدونم حدودا چنده ؟؟ کسی خودش با اطافیانش انجام داده 

دوستم انجام داد خوب شد جزئیاتشو خبرندارم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زیر چشمت تیره نیست؟؟دکترا فقط میگن فیلر بزن.من بودیم نمیرسه،😭

چرا هس چروکم هس زیر چشمم ،پلکمم افتادس ،اینستا میبینم چقد عمل میکنن تغییر میکنن دلم میخواد انجام بدم تازه بچه ام ۱۶ ماهشه میگم تا بهمن از شیر بگیرم عمل کنم ،ولی دکتر خوب نمیشناسم

2738
دکترشو میدونی کیه ؟؟

نه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
چرا هس چروکم هس زیر چشمم ،پلکمم افتادس ،اینستا میبینم چقد عمل میکنن تغییر میکنن دلم میخواد انجام بدم ...

پرفسور بهمنی کشکولی، کارش خوبه فقط قیمتش بالاست، من هفته پیش ویزیت شدم گفت 40میلیون، 

[QUOTE=160176816]پرفسور بهمنی کشکولی، کارش خوبه فقط قیمتش بالاست، من هفته پیش ویزیت شدم گفت 40میلیون، 

دراین حد پول ندارم واسه اش ،خیلی هزینه اش بالاست ،بعدم نمونه کاراش تو اینستا خیلی تغییر چشم گیر ندارن 

[QUOTE=160176816]پرفسور بهمنی کشکولی، کارش خوبه فقط قیمتش بالاست، من هفته پیش ویزیت شدم گفت 40میلیون ...

شما میخوای عمل بکنی ؟؟ دکترتو انتخاب کردی؟؟ من بلفاروپلاستی و لیفت شقیقه میخوام انجام بدم