2733
2734
عنوان

دختر عموم میخواد از پرورشگاه پچه بیاره....

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه تنها ی تنهام خودمو خدا

خداقوت پهلوان😬😬

ماشاءالله هزارالله اكبر بهت..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728

اسی خدابچه ها تو حفظ کنه برات و همیشه سایتون بالاسرشون باشه میشه بیشتر ازشون بگی مشتاقم اخه سه تابچه دوساله باالانم سه تاتوشکم سخته نیس چجوریاست من یدونه دارم نزدیک به چهل روزه میگم تا چندسال نمیخوام چون اذیت میشم اما عاشق دوقلو و سه قلوداشتنم اما با یه کمکی قوی 

اسی خدابچه ها تو حفظ کنه برات و همیشه سایتون بالاسرشون باشه میشه بیشتر ازشون بگی مشتاقم اخه سه تابچه ...

من که شوهرم ماه های اول مرخصی میگرفت اما الان اونم میره سر کار خودمم سنگینم به زور صبحانه ناهار درست میکنم که گشنه نمونن شامم که با شوهرمه وسایل خطرناک رو کلا جمع کردم از تو خونه

انقدر سنگین شدم به زور تکون میخورم خیلی باهاشون کار ندارم خداروشکر خیلی عاقلن شیطون هستن اما مثلا کار خطر ناک نمی کنن

خاله بازی و قایم موشک نهایت گرگم به هوا سرشونو گرم میکنه😄😄

من که شوهرم ماه های اول مرخصی میگرفت اما الان اونم میره سر کار خودمم سنگینم به زور صبحانه ناهار درست ...

چقدر خوب خیلی بااین متنت حس خوب گرفتم کاش خدابعدیو بهم یه جفت باهم بده عاشق دوقلوام اما اصلا ژنشو ندارم بااینکه میگن قرص کلومفین و لتروزول باعث چندقلویی میشه وچند دوره بخاطر تنبلی تخمدان خوردم امانشد ولی خداروهزارمرتبه براداشتن بچم شکرمیکنم همینم بتونم به جایی برسونمش چیزی تودلش نمونه خیلیه

2740
چقدر خوب خیلی بااین متنت حس خوب گرفتم کاش خدابعدیو بهم یه جفت باهم بده عاشق دوقلوام اما اصلا ژنشو ند ...

چه قدر عاقلی عزیزم همین کا بازم شکر میکنی خیلی خوبه ایشاالله خوشبخت شی و به همه ی آرزوهات برسی💙💙💙