2737
2734
خودم برمیداشتم ابرومو واصلاح میگردم لادستگاه ولی عین ارایشگاه نمیشدکه

برو موهاتو رنگ کن اصلاح کن

بیا لاک بزن ارایش کن

امروزو حال کن کلا 

البته با رعایت پروتکل های بهداشتی

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم از آبان پارسال نرفتم‌‌.باردار بودم اوایل به خاطر آنفولانزا بعدم کرونا‌

موهامو دوست دارم به خاطر بچه  کوتاه کنم که وقت کمتری ببره ازم‌

ولی جرات‌نمیکنم

دوبار لغو کاربری شدم.به خاطر حرف انتقادی 😏باردار شدم باز برگشتم  
2738
منم ۶ ماه بود نرفته بودم خودم مرتب میکردم اما ذیگه دل و‌ زدم ب دریا و رفتم امقد روحیه ام خوب شد که ن ...

جدی؟؟من میخوام موهامم کوتاه کنم ..نمیدونم خوب میشه یانه.میخوام چتری بزنم..

اونوقت چطور صورتتو اصلاح کرد؟

صورتمو موزر دارم یا کرم موبر میذارم ابرو اپیلاسیون رفتم الانم زایمان کردم دوهفته پیش رفتم پیش دوستم جمعه بخاطر من اومد کسی نباشه مو رنگ کردم ماسکمو درنیاوردم اصلنن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

نرو

من در کمال ناباوری کرونا مثبت شدم

هییی

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2706