2752
2734
عنوان

ایا خانه داری بیکلاس است ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6912 بازدید | 303 پست
شوهرت بی درک و شعوره ها

شوهرم اصلا دوست نداره من کار کنم تو پوشاک و خوراک و تفریح چیزی کم نمیزاره برام خیلی بهتر از خواهر شوهرم خرج میکنم با اینکه درامد ندارم اون مدام داره قسط میده

شاغل بودن خوبه اما نباید کلاس گذاشت این خودش آخر بی کلاسیه..من خودم شاغلم جاریم خانه داره ولی خودشو خیلی بالا میگیره و سعی می‌کنه با به رخ کشیدن وسایل و طلاهاش منو کوچیک کنه

2731

بیخیالش بابا اگر بخوای با حرف بقیه زندگی کنی نابود میشی یک گوشت در یک گوشت دروازه بگو آره تو راست میگی میگن با کسایی که نادان هستند نباید بحث کرد چون خود آدمم نادان فرض میشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

بیشتر ضربه رو خود خانوما بهم میزنن اینقدر ی سری از خانومای به اصطلاح روشنفکر خونه داری و بچه داری رو توهین به حقوق زن میدونن که ی عده احساس سرخوردگی کنن در برابر اونایی که شاغلن ...من هنوز سر خونه زندگیم نرفتم ولی مادرمو میبینم چه طور زحمت میکشه بهش افتخار میکنم 

مشخصه که خودش بویی از شعور نبرده کسی که پخته و با شعور باشه تو هر جایگاهی که باشه به دیگران حس بد و حرف بد منتقل نمیکنه .

نشین پای حرفاش تا دیدی شروع کرد به تحقیر یا کنایه پاشو برو یا حرفو عوض کن 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

شماهم بگوواقعامتاسفم برای زنای شاغل که به جای اینکه واسه بچشون مادری کنن وخانومی خونشونوبکنن دارن کلفتی دولتومیکنن

خانومای شاغل لطفاحرف منوتوهین حساب نکنین من خودم هم شاغلم ولی میخوام این خانم دهن خواهرشوهرشوببنده تا به خانم خانه دارتوهین نکنه

کلا باکلاسی به اینه که آدم هر تصمیمی می گیره و هر انتخابی می‌کنه اعتماد به نفس داشته باشه و براش مهم نباشه بقیه در مورد انتخابش چه نظری دارن. کاری هم به انتخاب های دیگران در زندگی شون نداشته باشه.

لبخند بزن و بگذر:) ایشون بی کلاسه که فضول زندگی شماست و مسخره میکنه

2706