2737
2734
عنوان

من بیش از حد فکر می کنم و بیش از حد نگران چیزهای بی فایده هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 2584 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره زیاد

ببخشید که بهت رک میگم مشکل شما داشتن وقت آزاد و بیکاریه....اگه مشغول باشی دیگه وقت فکر کردن نداری.

مشکل قرن ما اینه که افراد زیاد فکر و خیال میکنن....بنابراین بیکاری بیماری قرن ماست....شما از صبح بیدار بشو و شروع کن به کاری که ذهن و جسمت را درگیر کنه ، ببین دیگه وقت فکر کردن پیدا نمیکنی...شب هم خسته ای و راحت میخوابی و دیگه هیچ فکری قبل از خواب به ذهنت نمیاد

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2731
ببخشید که بهت رک میگم مشکل شما داشتن وقت آزاد و بیکاریه....اگه مشغول باشی دیگه وقت فکر کردن نداری. ...

نه دلم نمیخواد زیاد کار کنم. همکارانم اصلا کار نمی کنند فقط الکی با کامپیوتر ور میرن. کارها اغلب افتاده گردن من. خیلی سعی کردم تا کمتر کار کنم. اونها خیلی بیخیال هستند. کار کمتر انجام میدن و رئیس هم کمتر ازشون ایراد میگیره. بقول معروف : املای ننوشته غلط نداره.

هر چی بیشتر کار کنم بیشتر هم باید پاسخگو باشم. کار خونه فرق داره. این حرفها رو نداره.

به نظر باید دنبال کار سومی باشم‌ که وقتم رو پر کنه که نمیدونم چیه 

دیگه بدتر  دهها کانال رو ولشکن یه دونه کانال خوب بزار و بقیه رو پاک کن...اینطوری که گیج میشی ...

آخه هر کدوم گاها یه جمله خوب میزارن . کانال خاص نمی شناسم که اقناع کننده باشه.

نه دلم نمیخواد زیاد کار کنم. همکارانم اصلا کار نمی کنند فقط الکی با کامپیوتر ور میرن. کارها اغلب افت ...

من نگفتم توی اداره زیاد کار بکن، توی خونه شروع کن به دیدن سریال یا کتاب رمان جذاب بخون ،‌برو کلاس شیرینی پزی یا موسیقی یا شما یا ایروبیک

کار و فعالیتی که ذهنتو بکشونه سمت خودش 

من نگفتم توی اداره زیاد کار بکن، توی خونه شروع کن به دیدن سریال یا کتاب رمان جذاب بخون ،‌برو کلاس شی ...

درست میگی. کار و فعالیتی که ذهنم رو بکشونه سمت خودش.

چه چیزی میتونه تاثیرش بیشتر از ۷ ساعت کار اداره روی ذهن باشه ؟ تلوزیون سالهاست نمی بینم.تاثیر بدی روی چشمانم داره.

کتاب هم هر چی بگی خوندم. الان از کتابخانه هم دورم و نمیتونم هر هفته کتاب بگیرم. وگرنه پیشنهاد خوبی ست.باید بسپارم به یک نفر برام بگیره.

عصرها خسته ام شنا و ... نمیتونم برم.  

2740
درست میگی. کار و فعالیتی که ذهنم رو بکشونه سمت خودش. چه چیزی میتونه تاثیرش بیشتر از ۷ ساعت کار ادار ...

همین شتاخودش خستگی از تنت درمیاره

کافیه بهونه رو کناربزاری و بری تودل کار

درست میگی. کار و فعالیتی که ذهنم رو بکشونه سمت خودش. چه چیزی میتونه تاثیرش بیشتر از ۷ ساعت کار ادار ...

شما عملا داری از انجام هر کاری فاصله میگیری

کار اداره هم رک بهت بگم اصلا تاثیری نداره چون یکنواخت شده و فرصت پیدا میکنی بین کارها فکر کنی

کلاس موسیقی و شیرینی پزی برو

کلاس زبان فرانسه 

کلاس رقص

همین شتاخودش خستگی از تنت درمیاره کافیه بهونه رو کناربزاری و بری تودل کار

شنا اصلا بلد نیستم. اونقدر هم لاغرم.فکر کنم همه ازم بترسن.نه فکرش رو هم نمیتونم بکنم. البته کرونا تعطیلش هم کرده

2706