2733
2734
عنوان

سه سوال دارم به نظر شما شوهر چند روز یه بار بره خونه مامانش خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 30 پست

این که بهش فکر نکنی خوبه عزیزم

اصلا برات مهم نباشه

هروقت گفت میخوام برم باید بگی به سلامت سلام برسون و یه لبخند!

گاهی ام بگو کار دارم وگرنه میام باهات !

اصلا کاری نکنی حساس یشه

چون بیچارت میکنه دیگه

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این که بهش فکر نکنی خوبه عزیزم اصلا برات مهم نباشه هروقت گفت میخوام برم باید بگی به سلامت سلام برس ...

حساس بشه رو تعداد روز؟ جدی؟ پس حرفی نزنم؟ من مشکلم اینه نمیخوام هر بار باهاش برم دلم میخواد خودم دو هفته یه بار سه هفته یه بار برم خودش بیشتر بره. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2731
حساس بشه رو تعداد روز؟ جدی؟ پس حرفی نزنم؟ من مشکلم اینه نمیخوام هر بار باهاش برم دلم میخواد خودم دو ...

آره بابا سیستم مردا همینه

حساس میشن وقتی میفهمن رو خانواده شون ضعف داری

کافیه دو بار بگی نرو یا ایراد بگیری

شاید اون لحظه مشخص نشه ولی به محض این که خدایی نکرده بحثی پیش بیاد پا میشه میره

چون میدونه تو اذیت میشی ! چون بهش ضعف دادی!

به مرور زمان و با ملایمت رفت و امدش کم میشه سخت نگیر بهش

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️

مادرشوهرم بدجور ب پسراش وابستست و طبقه بالامونه شوهر منم ک ساعت ۸از سر کار میاد نیم ساعت باهم نیستیم اصلا دوش ک میگیره سریع مادرش زنگ میزنه ک بیا بالا.من یکی خستم از بس هر روز میبینمشون

سلام... 

من نمیدونم چطور یکسری از زوج ها اینقدر وقت دارند که همون هفته ای یکبارم برن. ما دنبال یه تعطیلی یا اف شوهرم هستیم که با هم باشیم کارای دو نفری خونه رو انجام بدیم. همیشه وقت کم داریم. اما یه سری ها دایم تو گردش اند. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
2740

برا این چیزا نمیشه قانون‌مشخص کرد،بستگی به‌شرایط و موقعیت طرف داره

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
مادرشوهرم بدجور ب پسراش وابستست و طبقه بالامونه شوهر منم ک ساعت ۸از سر کار میاد نیم ساعت باهم نیستیم ...

فقط به پسراش؟ مامان منم جون میده واسه پسرش. گاهی دلم برای زن داداشم میسوزه اینقدر مامانم با داداشمه. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
مادرشوهرم بدجور ب پسراش وابستست و طبقه بالامونه شوهر منم ک ساعت ۸از سر کار میاد نیم ساعت باهم نیستیم ...

آخی بتو نمیگه بیا بالا مادرشوهرت یا شوهرت اینجوری که خیلی بده 

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤