2737
2739
عنوان

سوالات مشاوره ای کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 8511 بازدید | 173 پست
عزیزم من ک ریاضی و فیزیکم ضعیفه چیکار میتونم بکنم😐🤦🏻‍♀️

من راستش کلاس رفتم کلی تست زدم تا ریاضی و فیزیکم خوب شد البته من خیلی دنبال جزوه ها گشتم که کلاس نرم ولی کسی بهم نداد منم رفتم کلاس ولی واسه فیزیک علاوه بر کلاس کتابای نظام قدیمم زدم چون فیزیک نایاب بنفش و کلی کتاب نظام قدیم خیلی کمکم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمانی ک درس خوندین گوشیو کنار گزاشتید؟

ببینید من کلا گوشیمو خاموش کردم گذاشتم کنار تلگرام فقط روی لپ تابم نصب بود و چند روز یکبار بهش سر میزدم چون معتقدم سال اول به خاطر اینکه گوشی جدید خریدم و جو گیر شدم خوب نتونستم ماهای آخر خودمو مدیریت کنم

2728
بنظرتون مشاور بگیرم یا با روش خودم بخونم؟ واسه پایه صعیف ریاضی فیزیک چی رو معرفی میکنید

مشاور اگه میگیرید دانشجویی بگیرید که با درسا آشنا باشه من خودم با کسی بودم که خودشم نظام جدید داده بود

به نظر من اگه میتونید جزوات اساتید رو با قیمت های کم تهیه کنید واسه هردو حتما گاج میکرو بخرین وحتما واسه فیزیک کتب نظام قدیمم اگه شد سوالات خوبشو بخونین

مشاور اگه میگیرید دانشجویی بگیرید که با درسا آشنا باشه من خودم با کسی بودم که خودشم نظام جدید داده ب ...

خیلی ممنونم در کل رمز موفقیتت تو چی بوده بنظرت

میشه یه صلوات بفرستی به آرزوم برسم🥺
2740
خیلی ممنونم در کل رمز موفقیتت تو چی بوده بنظرت

شاید بشه گفت سمج بودنم کلا از دهم با سماجت درس میخوندم سوال میپرسیدم میرفتم از این واون میپرسیدم چطور درس میخونین واینکه واقعا خیلی درس خوندم شاید خیلی‌ها بگن ما درس نخوندیم ولی خداشاهده بیشترشون دروغ میگن

شاید بشه گفت سمج بودنم کلا از دهم با سماجت درس میخوندم سوال میپرسیدم میرفتم از این واون میپرسیدم چطو ...

اها اره حق باشماست

من سال سوم کنکوره ک میدم بنطرت چجوری بخونم با برنامه قلم چی پیش برم خوبه؟

میشه یه صلوات بفرستی به آرزوم برسم🥺

من عمومی هام خیلی خوبه تا الان واقعا عالی تست میزنم

البته ادبیات فقط ارایه و قرابت کار میکنم فعلا به زودی مبحث املا و لعت و زبان فارسی رو هم اضافه میکنم

زیستم در حد ۵۰ الی ۶۰ درصده ولی شیمی ریاضی و فیزیکم زیاد تعریفی نداره

خدایا به بزرگیت قسمت میدم کمک کن
2706