2737
2734
عنوان

میخوام ۵ تا پراید بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 56 پست
خوب عزیزم من ماشین و در اختیار اونا میزارم کاملا  خیلیا از خداشون هست  ۲ تومن هم بنظرم خ ...

اسی ببین یه مغازه اجاره میکنی 10الی 20تومن توش ماهی8تومن در میاد که 3تومن به تو میرسه هم پولتو داری هم ماهانه پول گیرت میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همسرم میخواست بخره شیراز هستم یه مغازه 15متری گفت700

جا تا جا قیمت فرق میکنه

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
شما پول بدست امده رو میخوری بعد ماشینم جز وسایل مصرفیه بعد چند سال قراضه حساب میشه و سرمایت کامل ا ...

اگه از هر کدوم نفری ۲ میلیون بگیرم میشه ماهی ۱۰ میلیون سالی ۱۲۰ میلیون 

یه وام سنگین می گیرم بعد می تونم یه خونه ی کوچیک بخرم 

2740
اگه از هر کدوم نفری ۲ میلیون بگیرم میشه ماهی ۱۰ میلیون سالی ۱۲۰ میلیون  یه وام سنگین می گیرم ب ...

یعنی برای خورد و خوراک پیاز ب پول نداری؟

بعد اینکه اون ۱۲۰میلیون تا سال دیگه بی ارزش میشه و یدونه چرخ پرایدم نمبکنه برات چ برسه خونه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
عزیزم خونه های مسکن مهر که وام دارن هست 

عزیزم رو پیشنهاد شرکت مغازه ها فکر کن کار خوبیه بنظذم همسر من شغلش ازاده میدونم چقدر داره چقدرا هم دنبال کسی هستن مغازه ازاون کار ازاونا

۳۵۰ میلیون 

اخه پراید ببین عزیزم برو یه مغازه خوش جا بخر یا همون خونه ای ماکی چیزی که پس فردا ارزشش نیفته وردز به روز سود کنی ماشین استهلاک داره اونم چی پرایید 😕پولت که درنمیاد هیچ اگه میخوای باهاش کار راه بندازی یه کار باارزش ودرامد زا و پر از موفقیت انتخاب کن که ضرری توش نباشه انجام بده 

❤❤❤❤