2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار تو بیمارستان مجبور شدم جلوی خواهر شوهرم لباس عوض کنم ، دیگه توبه کردم ،از بس نگام کرد و هر جا صحبتش میشد می‌گفت  😣😑

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»

نه 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
واقعا؟ چرا

نمیدونم خیلی موذبم ،از نوجوونی جلو هیچکی حتی مادر لباس عوض نمیکردم ..اعتقادات مذهبی هم ندارم اصلا 

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است

من حتی جلوی خواهرمو مادرم عوض نمیکنم دیگه چه برسه به بقیه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2740
جالبه. پس من چرا راحتم😑

شما هم عجیب نیستی که عزیزم..خیلیا راحتن و مشکلی ندارن..من یه چن ماه موقت خوابگاه بودم موقع لباس عوض کردن چون اتاق جدا نداشتیم میرفتم پشت در کمد لباس عوض میکردم.دوستام همه هر و کر میخندیدن میگفتن بیا بابا هرچی داری ما هم داریم قایمش نکن  اونا راحت بودن حتی داخل سالن با سوتین و دامن لنگی میچرخیدن،یا بعد حمام جلو چشم همه لوسیون میزدن بدن لختشونو  من کار کسیو اشتباه یا درست تلقی نمیکنم فقط خودم موذبم

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2706