2733
2734
عنوان

کسی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146 بازدید | 30 پست
اذیتت هم میکنه؟ 

شدید دیشب در حدی نفس تنگی داشتم ضربان قلبم بالا بود دست و پا م بی حس و حالت تعوع شدید که گفتم تا صبح دوم نمیارم امروز شده بود سرفه استخون درد الانم آبریزش بینی میگم نکنه دوباره بر گشته با تردید پیش دخترم خوابیدم در بالکنم باز گذاشتم

شدید دیشب در حدی نفس تنگی داشتم ضربان قلبم بالا بود دست و پا م بی حس و حالت تعوع شدید که گفتم تا صبح ...

دکتر نرفتین؟ مامانم تنگی نفس داره و قلب درد ولی 190 تماس گرفتم گفت اگر شدید نیس نیار ب دکتر نداره

برقصان زندگی را به ساز خودت🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر نرفتین؟ مامانم تنگی نفس داره و قلب درد ولی 190 تماس گرفتم گفت اگر شدید نیس نیار ب دکتر نداره

نه نرفتم اون موقع هم که مریص سدیم نرفتیم زنگ زدیم گفت اگه اورژانسی شدید برید اما نرفتیم ازیترومایسین دادن با یه قرص دیگه البته دکتر خالم یه قرصی دیگه داده بود نمیدونم چیه گفت 3 میلیون پولش شده خیلی بده خدا نصیب گرگ بیابون نکنه درد بدیه مردم تا خوب شد از همه حلالیت گرفته بودم

لعنت به این کرونا،تروخدا هر جور هست ببرش دکتر خیلی خطرناکه امشب یه خبر خیلی بدشنیدم راجع به یکی از دوستانم قلبم داره میترکه خوابم نمیبره از غصه نذار الکی الکی اتفاق بدی بیوفته خدایی نکرده

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....
2728
نه نرفتم اون موقع هم که مریص سدیم نرفتیم زنگ زدیم گفت اگه اورژانسی شدید برید اما نرفتیم ازیترومایسین ...

اخی میفهمم 

انشالله خدا بهبودی کامل بده به همه بیمارای کرونایی ❤️

من ک سر مامانم قشنگ آب شدم از گریه و غم

لعنت به این کرونا،تروخدا هر جور هست ببرش دکتر خیلی خطرناکه امشب یه خبر خیلی بدشنیدم راجع به یکی از د ...

گریه کردم التماسش کردم ولی نمیاد بیشتر از این استرس بدم بهش بدتره 

دوستتون چیشده؟ 

گریه کردم التماسش کردم ولی نمیاد بیشتر از این استرس بدم بهش بدتره  دوستتون چیشده؟

همسرش فوت کرده بر اثر کرونا، تا چند وقت پیش میگفت حالش خوبه بیماریش خفیف بود یهو نمیدونم چی شد طفلی خیلی جوون بود کاملا هم سالم بود

اخی میفهمم  انشالله خدا بهبودی کامل بده به همه بیمارای کرونایی ❤️ من ک سر مامانم قشنگ آب شدم ...

شما نگرفتین خوبه خدارو شکرمن از شوهرم گرفتم اون از باباش  حس بویایمم تازه برگشته البته هنوز خیلی از بو هارو درست تشخیص نمیدم بدن دردش امونمو بریده بود سر درد دیگه نگو

2738
همسرش فوت کرده بر اثر کرونا، تا چند وقت پیش میگفت حالش خوبه بیماریش خفیف بود یهو نمیدونم چی شد طفلی ...

وای خدایا

سکته کرد؟ همینجوری فوت کرد؟ قبلش هیچ علائمی نداشت؟ 

شما نگرفتین خوبه خدارو شکرمن از شوهرم گرفتم اون از باباش  حس بویایمم تازه برگشته البته هنوز خیل ...

منم گرفته بودم خوب شدم حس بویایی و چشاییمم چند روزه برگشته 

من اصلا حالم بد نبود ولی مامانم خیییییلی اوضاعش بده

منم گرفته بودم خوب شدم حس بویایی و چشاییمم چند روزه برگشته  من اصلا حالم بد نبود ولی مامانم خی ...

منم داغون بود 14 روز داشتم میمردم مثل یه معتاد رو به ترک درد داشتم سرم بینیم داشت منفجر میشد هزیون میگفتم تبو لرز  نفسم بالا نمیومد نمیتونستم دو قدم راه برم با اینکه سرفه نداستم قلبم تیر می‌کشید ضعف شدید داشتم 

منم داغون بود 14 روز داشتم میمردم مثل یه معتاد رو به ترک درد داشتم سرم بینیم داشت منفجر میشد هزیون م ...

من نمیفهمم اخه مامان من خوب بود چرا یهو حالش بد شد 

لعنت ب این کرونا 

استرس مردم کم بود اینم بهش اضافه شد 

چ وضعیتیه

هیچیش شبیه زندگی نیس

وای خدایا سکته کرد؟ همینجوری فوت کرد؟ قبلش هیچ علائمی نداشت؟ 

نه میگه ۶روز تو آی سی یوبوده زیر دستگاه، اولش خیلی‌ خفیف بوده کم کم شدید شده وزده به ریه ها 

نه میگه ۶روز تو آی سی یوبوده زیر دستگاه، اولش خیلی‌ خفیف بوده کم کم شدید شده وزده به ریه ها 

ای وای 

خدا ب همسرش و مادرپدرش صبر بده 

وای خیلی سخته