2737
2734
عنوان

ناخنام هنوز بلند. نشدن ک پوسته پوسته میشن و میشکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باید مکمل مصرف کنی، احتمالا زینک هم شاملش میشه، برو دکتر برات آزمایششو مینویسه

من تخم مرغ زیاد میخورما ولی بازم ناخنم میشکنه

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2731
وااای لعنتی اره

پسر منم از بچگی اینجوری بود اینقدررررر آزمایش و دکتر بردم ک دهنم اسفالت شد... هیچ کمبودویتامین و .... هم نداشت.

ب طور اتفاقی خودم دکتر پوست بودم یاد پسرم افتادم ک اون موقع زیر دو سال بود مشکلشو مطرح کردم  گفت ناخن هاش ب آب حساسیت داره ... حمام هاش رو کوتاه کن. دست شستن رو ب حداقل برسون . ناخن ها رو همیشه کوتاه نگه دار ودر صورت نیاز ترمیم کننده خارجی بگیر  ک من با رعایت همون دو تا نکته اول جواب گرفتم حتی ترمیم کننده هم نگرفتم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
اره ویتامین دیم پایینه هفته ای یه دونه قرص ویتامین دی میخورم 

دکتر بمن گفت روزی یه دونه دوز ۱۰۰۰ بخورم هفته ای یه دونه ۱۰۰۰ کمه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان