2752
2734
عنوان

دلم دوست پسر میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2187 بازدید | 140 پست
منم ۲۶ سالمه ...من دوس ندارم هرکسی وارد خلوتم کنم ...انشالله به وقتش 

از دید شما وقتش کی هست 

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ❤️.       چون به چيزى اراده فرمايد بى ‏درنگ موجود مى شود 💗

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منظورم که پیشنهاد نیست میگم دوستی فایده نداره

منم منظورم دوستی نبود تیترم برای جذب بود

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ❤️.       چون به چيزى اراده فرمايد بى ‏درنگ موجود مى شود 💗
از دید شما وقتش کی هست 

وقتی که یه انسان پیدا شد ...از راه درست با آدم درست ‌..دوس ندارم وقت و انرژیم پای آدم اشتباه بزارم

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
پس اونایی که ۳۵-۳۶ سالشونه ازدواج نکردن چی میکشن

اونا دیگه شوق و ذوق ۲۰ ساله ها رو ندارن 

فعلا که اونی که از بین این همه ادم پشیمون بوده شمایید 🤣🤣 نکنه له له میزدی 🤣🤣🤣

من انقد خواستگار داشتم ک هیچوقت غرورم اجازه نمی‌داد بیام مثل شما تاپیک بزنم دلم دوست پسر میخاد 

ولی من. نظر شخصیمو گفتم شماهم باید ب نظر من احترام میزاشتی امیدوارم هرچه زودتر ازدواج کنی و واقعا خو ...

من بی احترامی نکردم . باید تاییدت میکردم ؟! 

من انقد خواستگار داشتم ک هیچوقت غرورم اجازه نمی‌داد بیام مثل شما تاپیک بزنم دلم دوست پسر میخاد 

چیزی که زیاده خاستگاره 😉 اونایی که ازدواج نکردن دلیل بر این نیست که کسی نمیخوادشون .. اونا منتظر آدمی هستن که لیاقتشونو داشته باشه ... اینجا راجع به همه مسائلی تاپیک میزنن پس غرور تو فضایی که کسی نمیشناستت بی معنیه 

من بی احترامی نکردم . باید تاییدت میکردم ؟! 

مسلما ن تایید ن بی احترامی . هرکس میاد نظرشو میگه حالا من بگم برید بیوفتید تو چاه باید همه برن بیوفتن من میگم شوهر نکنید همه باید شوهر نکنن شاید حرفی ک من زدم مفید باشه اگه خواستین شوهرم بکنید چشاتونو باز کنید خیلی سرسختی بکنید 

الان یه سیل عظیم از امیدها میاد پیام خصوصیت

😁

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

حالا چرا دوست پسر؟ 

یه همسر خوب از خدا بخواه که یه عمر کنارت باشه. 

دوست پسرچیه میاد دلتو میبره و میبینی یه روز دیگه نیست رفته با یکی دیگه زندگی میکنه. 

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
حالا چرا دوست پسر؟  یه همسر خوب از خدا بخواه که یه عمر کنارت باشه.  دوست پسرچیه میاد دلت ...

ای خدا 

😂😂😂

منظورم همون شوهر بود تیتر زدم بچه ها بریزن تو تاپیک

2706