2737
2739
عنوان

خدایا فقط با تو معاملع میکنم/

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 139 پست
قربونت برم تو رو خدا واسه من دعا کن مادر شوهرم نیاد تو ساختمون ما فقط

میخونم برات انشاءالله حل میشع مشکلت  /

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
عزیزم برامنم دعا کن کار شوهرم روبراه بشه و تاعید بریم خونه خودمون ان شاالله

انشاءالله/

برا شمام ب نیابت حاجت رواییتون میخونم  /

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاءالله/ برا شمام ب نیابت حاجت رواییتون میخونم    /

ممنون گلم من برات صلوات فرستادم

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
ممنون گلم من برات صلوات فرستادم

/

2731

اخع بیشعور تو فک کردی کی هسی فکردی دوتا ادم اومدن تو این دنیای مسخرع بات رفیق شدن فاز ملکع برد داشتع اصن نگام ک ب تایپکات میوفتع حس حالت تهوع میگیرم خودت هررررری خدا از معرفت من بزنع بع توی نفهم اضافع کنع نجسم خودتی وایسا ببین چیکار میکنم 😑😑😑😑😑😑

مدیونین تو تایپک پربازدیدا تگم نکنین😐 !
اخع بیشعور تو فک کردی کی هسی فکردی دوتا ادم اومدن تو این دنیای مسخرع بات رفیق شدن فاز ملکع برد داشتع ...

مشکلت چیه هوم؟از چی داری میسوزی  نگار چ بدی بت کرده؟حقتو خورده؟چرا اینقدر قلبت پر کینه اس ؟

یکی توی دلمه فرق داره باهمه❤https://harfeto.timefriend.net/16274179851352
2740
مشکلت چیه هوم؟از چی داری میسوزی  نگار چ بدی بت کرده؟حقتو خورده؟چرا اینقدر قلبت پر کینه اس ؟

تو دیگ هیچی نگو ک خودتم یکی هسی عینع همون دیدم وقتی اسممو تگ کرد در جوا چی گفتی 

حالا ک میخای بدونی حالم ازش بهم میخورع فکردع کیع ک اینجوری پشت سرم وراجی میکنع

هه با عرض پوزش

تو دیگ هیچی نگو ک خودتم یکی هسی عینع همون دیدم وقتی اسممو تگ کرد در جوا چی گفتی  حالا ک میخای ...

حرفاتو نادیده میگیرم فقط ی سوال چ بدی بت کرده؟این همه کینه چرا ؟

وقتی ایشوووون با هرکسی حال نمیکنع خو دل ب دل راه دارع پ دیگ چی میگین؟؟

نگارو هنوز نشناختی دختر خوب بشناسی اینجوری نمیگی اینجا درسته مجازیه ولی پشت این کاربریا آدم هستن قلب دارن احساس دارن نباید دل بشکنیم باشه؟ اینقدر کینه نداشته باش هیچوقت بی دلیل نپر ب کسی بجای دوست بودن مث جغد میپرین ب هم😒دخترای گنده

نگارو هنوز نشناختی دختر خوب بشناسی اینجوری نمیگی اینجا درسته مجازیه ولی پشت این کاربریا آدم هستن قلب ...

ههه من دل شکوندم تازع یچیم بدهکار شدیم بع کسیم نپریدم وقتی بعضیا پشت سرم میان میبینم تو جازی شعر و ور میگن تازه من باید ناراحت شم توام برو پشتی رفیقتو بچسب

ههه من دل شکوندم تازع یچیم بدهکار شدیم بع کسیم نپریدم وقتی بعضیا پشت سرم میان میبینم تو جازی شعر و و ...

منم میتونستم باهات تند حرف بزنم ولی این کارو نکردم بعدشم رفیقم نیس خواهرمه الان باید بخاطر اینکه ب خواهرم پریدی چند تا فحش بارت میکردم ولی باهات درست حرف زدم خب ؟سو استفاده نکن از خوبیه دیگران کی اومده پشت سرت حرف زده نگار😐

منم میتونستم باهات تند حرف بزنم ولی این کارو نکردم بعدشم رفیقم نیس خواهرمه الان باید بخاطر اینکه ب خ ...

بدووو فحش بده خو بدرک ک خواهرتع توام تند برخورد کن مگع جلوتو گرفتم بع روباه گفتم شاهدت کیع گفت دمم بع قول خود بیشعورش اندازه اونجاشم واسم ارزش ندارید کع صد تا فشم بدید بع خودم بگیرم 😑😑😑😑

2706