2733
2734
عنوان

کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 54 پست
منم دقيقا همينطورم منتهي از پريشب و گلوم زياد درد نميكنه. دكتر هم نرفتم خيلي نگرانم. واسه مامان و ب ...

انشالله گه جوابش منفی باشه وهمگی سالم باشین

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
عزیزم چین  بلاروس  و خیلی کشورهای دیگه زدن

واکسنی هنوز تایید نشده. اونا برا کمک ب مطالعات هست. 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم برا شما واسی صلوات میفرستم ۵ تا برا هرکدومتون

فداتشم خداحفظت کنه 

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
انشالله گه جوابش منفی باشه وهمگی سالم باشین

ممنونم

ولي دكتر نرفتم....به ٤٠٣٠ زنگ زدم گفت فعلا خودت رو قرنطينه كن

لطفي كه به من كرده اي مادرم نكرد..... اي مهربان تر از پدر و مادرم حسين(ع)
2728
همه جا دنیا ادم این مدلی هست حتی تو انگلستان مردم مثل چی دور هم بودن تو ساحل همین چند وقت پیش 

اوناهم احمقن من میگم تواجتماع میرن رعایت کنن ماازجونمون سیرنشدیم بچه داریم اگه رعایت نیکنن بتمرگن خونه

دوست خودم و چند نفر از اطرافیانم گرفتن واقعا سخته تازه با وجود رعایت و خفیف من خودمم از خرداد به خاطر کلاس های پسرم میریم بیرون خیلی سخته ماسک زدن اونم برای بچه ای با طیف اوتیسم ولی مجبورش کردم البته همه مثل پسر من نیستن و ممکنه ماسک در بیارن خیلی خسته خیلی امیدوارم دوباره به اون روزهای بدون ماسک  برگردیم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اوناهم احمقن من میگم تواجتماع میرن رعایت کنن ماازجونمون سیرنشدیم بچه داریم اگه رعایت نیکنن بتمرگن خو ...

همین چن ساعت قبل تو ی تاپیک داشتم بحث میکردم با یکی. میگفت مث سرماخوردگیه و الکی بزرگش کردن و...

همچی حرص خوردم

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2740
اوناهم احمقن من میگم تواجتماع میرن رعایت کنن ماازجونمون سیرنشدیم بچه داریم اگه رعایت نیکنن بتمرگن خو ...

همین دیگه عزیز دلم کلا این مسئله شعور فقط مختص ما نیست حرف من این بود عزیزم و خب درس کرونا را یاد نگرفتن دیگه که کلا درسش اینه که من اگه بگیرم ممکنه به شما انتقال بدم فقط شخص خودم نیست که درگیر میشه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
دو تا خواهر ۳۵ و ۳۲ ساله به فاصله ۳ هفته بخاطر کرونا فوت شدن..خدا بهمون رحم کنه ولی مردم خیلی کرونا ...

اخی چه سخت من دیشب برامردمی که هروزمیمیرن گریه میکردم اخه مظلومانه میمیرن .اون موقع بعضیامیرن بدون ملاحظه کله پاچه وجیگربخورن وبازارخریدمیکنن حق الناس گردنشونه

ولی هیچ جا مثل ایران نیست اونا تو تلویزیون می بینیم درصد خیلی کمی بدون ماسکند

کلا ادم احمق همه جا هست عزیزم خاله خودم امریکاس اونجا هم ادم بی فرهنگ زیاده متاسفانه تازه تو امریکا 

همین دیگه عزیز دلم کلا این مسئله شعور فقط مختص ما نیست حرف من این بود عزیزم و خب درس کرونا را یاد نگ ...

شرمنده اگه تندحرف زدم فکرکردم شمامخالف حرفمی.بلاازتون دورباشه انشالله

شرمنده اگه تندحرف زدم فکرکردم شمامخالف حرفمی.بلاازتون دورباشه انشالله

خواهش میکنم 

2706