2733
2739
عنوان

فقط اونایی که مثل من حوصله شون سر رفته بیان تو😶😑

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 81 پست

یکی بیاد استین این مانتو رو کوتاه کنه من حوصله ندارم عجب غلطی کردم چرخ خیاطی دارم😒

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برام گزارش بزن🤕 https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4897889&slug=یه-حس-ششمی-بی ...

ترکید

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
منم خستههههه بی حوصله😞😞😞

امضااات لعنتی😂😂😂

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2728
@کویینزتاون    

تو خودت بدون امضا باحالی

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2738

@کویینزتاون   وااای چه امضای باحالی😂😂😂

الهی بگردم چرا تنها؟؟ ما هستیم که😊... تولدت مبارک

☹☹ پسرم رفته بیرون 

خونوادمم که نیستن  دوستامم بخاطر کرونا کلا همو نمیبینیم 

قربونت عزیزم😘

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
منم پوکیدم .از صبح قهر کردم نشستم تو اتاق

اوخی چرا عزیزم؟

@خاک_عالم_تو_سرت    

😂😂😂 

2706