2733
2734
عنوان

بیایین افتخار بدین براتون حدیث کسا بخونم 💕🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 236 پست

براشون صلوات فرستادم..... واسه سلامتی پسرم امیرحسین بخون... ممنون

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقاامروزبه یادمادربزرگام گریه کردم... خداهمشونونگه داره

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
😍🎉 دوره غیر حضوری سرویس آشپزخانه 60مدل جدید بصورت فیلم واضح آموزش میدیم همراه با الگو و رفع اشکال ...

مدلاتونو میفرستین

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2740

واسه منم بخون نمیدونم این مادر شوهرمو جدیدا کی کوک کرده نیشو کنایه ایی نبود تازگی ها تیکه میپرونه حدس میزنم کار خواهر شوهرامه.بخون همه شون آدم بشن منو اذیت نکنن. از اونایی ان که مدام دخالت میکنن توی همه چیز فکر کن حتی مدل ریش شوهرم اگه به دلخواه مادرش نشه باید بزنه.دیگه ببین من که چادری ام مثل خودش چه حرفا که نمیزنه. واسه اذیت نکردنایی این آدم با دختراش دعا کن واسم. خیر ببینی. خدا مادربزرگت رو سلامتی بده عزیزم. امان از دخالت

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀