2733
2734
عنوان

تجربه از میکرونیدلینگ

| مشاهده متن کامل بحث + 33019 بازدید | 42 پست
به حرف اینجا گوش نده برو سرچ کن یا برو مطب خودت ببین نتیجه هارو  منم میخوام انجام بدم ولی جای ...

بخدا من به همون ۵۰ درصدشم راضیم😓 از بس جوشای بد زدم و جاهاش مونده صورتم پر چاله چوله شده😭

بخدا من به همون ۵۰ درصدشم راضیم😓 از بس جوشای بد زدم و جاهاش مونده صورتم پر چاله چوله شده😭

نگران نباش نتیجه می گیری چند بار مرتب انجام بده خوب میشه ممکنه بار اول حتی بدتر شه ولی یکم بگذره  زخما خوب شه نتیجشو میبینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میکرونیدلینگ اسکار عمیق جوش رو از بین نمی بره، فقط اسکار سطحی رو تا 50% خوب می کنه. چند نفری که انج ...

سابسیژنم میخوام انجام بدم. دکترم گفت سابسیژنو با لیزر فرکشنال ترکیبی انجام میده ولی خودم شنیدم سابسیژن با میکرونیدلینگ بهتر جواب میده اینطور نیس؟

من فرکشنال انجام دادم اما نتیجه دائمی نگرفتم. بعد 20 روز به حالت اولش برگشت. اطلاع ندارم که ترکیب ک ...

شما براچی فرکشنال انجام دادین؟ سابسیژنم تا حالا انجام دادین؟

2731

بچه ها ایا برای من ک ۱۵ سالمه میکرونیدلینگ خوب هست؟ پوستم نازک نمیشه؟

بعد ایا دو تا گودی ابله مرغان ک در صورتم هست و زیادم گود نیست و تقریبا همرنگ پوستم هست تا چ اندازه خوب میکند؟

ب صورت کلی ایا میکرونیدلینگ خوب هست یا خیر؟ممنون میشم هرکی جواب بدع

سلام عزیزم برای درمان جای جوش و منافذ باز پوست بهترین راه میکرونیدلینگه

من رفتم پیش خانم دکتر خاک سفیدی خیلی کارش عالی بود. خیلی از دوستامم رفتن ونتیجه گرفتن حتی مادر خودمم بردم همین جا از کوکتل های خیلی خوبی استفاده میکنه واقعا تو سه جلسه خانم دکتر کاری با پوستم کردن که خودمم باورم نمیشد پوستم اینقدر صاف و شفاف شده

من ادرس سایتشون رو دارم میدم برو سر بزن عزیزم

http://www.mugeclinic.com/
۲۶۶۵۳۷۵۹

من انجام دادم انقدر صورتم شفاف و روشن شده که اصلا دلم نمی خواد کرم پودر بزنم

شماره شو می‌ذارم برات اگه خواستی حتماً برو قیمتش عالیه .کرمی که بعد میکرو میده معجزه‌ کرد واقعا برای من

09353940179

2740
از میکرونیدلینگ چیزی نمیدونین؟؟

اسی من انجام دادم صورتم چند سال بود بهش نمیرسیدم حتی ضذ افتاب نمیزدم بعد تصمیم گرفتم ب خودم برسم تحقیق کردم میکرو نیدلینگ خوب بود چون پوستت میریزه کدریش میره من واسه منافذ رفتم هم اینکه اون پوست کدریم از بین بره دو هفته انجام دادم  هفته اول پوست ریزه داشت اصلا بیرون نرفتم تا دو هفته نباید ارایش کنی مگه ضد افتاد بدون رنگ دانه یکه کرم سیگل هم واسه تقوقت نوشت اونم انجام دادم صورتم خیلی روشن شد منافذم کوچیک شد حالت اینکه صورتم صاف شد دکتر گفت من سه جلسه برم هنوز یک جلسش رفتم ماه دیگه جلسه بعد و دوماه دیگه جلسه دیگه بعد اونم میخوام سالی یه بار یا ۶ماه یه بار برم ولی دو سه ماه یه بار پاکسازی پوست برم 

ولی میکرمیدلینگ خیلی خوب بود واسه اینم پاکسازی میرم چون یکم هزینه میکرنیدلینگ بیشتره واسه این میگن سالی یه بار این مدتم پشت سر هم میرم میخوام پوستم ب اون نتیجه برسم 

امضام خوندی یه صلوات واسم بفرست⁦🙏🏻⁩
اسی من انجام دادم صورتم چند سال بود بهش نمیرسیدم حتی ضذ افتاب نمیزدم بعد تصمیم گرفتم ب خودم برسم تحق ...

آفرین ، خیلی خوبه که به پوستت میرسی عزیزم، پوست من که فعلا خیلی کار داره

آفرین ، خیلی خوبه که به پوستت میرسی عزیزم، پوست من که فعلا خیلی کار داره

⁦❣️⁩دیگه باید روتین داشته باشیم ابرسان اینا بزنیم خیلی خوب میشه ادم افسردگی در میاد

اشتباه کروی میکرو رفتی البته منم مثل شما ولی اصلا ناراحت پوست تیره و لک دار دیگه درمان داره ،من کلی لیز و میکرو رفتم صورتمم خوب شد مثل اینه اما دوماهه برگشت ،اما بهم یه کرم عالی معرفی کردن دارم میزنم صورتم محشر شده کرمش گیاهی بدون عوارض و گیاهیه فوق العادس امتحان کنید ،انقدر پولتونو وقتتونو هدر ندین پوست و مثل برف سفید میکنه لک و کک و مک،جوش رو میبره ،ادرس پیجشونو شمارشون۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲                kerem.poost

بچه ها میکرونیپلیگ اصلا چیز مهمی، نیست خودتون میتونید یک رولر سر طلایی بگیرید تو خانه بزنید چیزکه مهم مراقبت های بعد هست  ترمیم کننده خوب، ضدافتاب خوب اگ اینها رعایت نشه هیچ فایده نداره ک هیچ لک هم میارید این پیج ک میزارک کلی محصولات پوستی، مراقبتی اصل امریکا دارن همه هم ارگانی که  بدون اسیب به بافت پوست  اگ مشکل هزینه ندارید برند جهانی خوب میخواید عالیه البته قیمتش نسبت به حجمشون میرزه هر ضدافتاب، درمانیش یکسال و نیم بیشتر دارید واریزی ها و رضایت مشتری ببینید فقط متوجه میشید  foreverlivingesfahan7  

شماره واتساپ ۰۹۰۱۰۱۸۳۰۲۵

شما کجا رفتید

سلام اسی جان 

من پیش دکتر رفتم انجام دادم اللته ارایشگاه انجام میدن  ولی همین نی نی سایت خوندم دکتر بهترههزینشم زیاد نیست ۳۰۰با مواد گرفت ازم 

بعد همون یک بار رفتم چون بعدشم بینیم عمل کردم دیگه نرفتم ولی بعد اون سرم های پوستی تونر ژل شیتشو گرفتم الن خیلللی صورتم منافذش بسته شد  ب نظرم حتما حتما یه تونر مخصوص پوستت بگیر و صورتتش ژل شتشو بشور بعد توتر با پنبه یا این پد های کوچیک پاک کن بعد قشنگ روی پنبه با اینکه صورتت ژل شستشو شستی پاک کردی بعد تونر بزنی قشنگگ اون لابه لای پوستت مواد ارایشی میاد بیرون قشنگ بعد یک ماه میبنی چقد صورتت منافذش بسته شده یک سرم صورت هم حتما بگیر بعدش بزن صورتت اینقد خوب میشهه  هفته یک بار یه دونه ماسک میزنم  حالا یا شنی یا طبیعی یا ذغالی  هرچی دم دستم بیاد میزنم 😂😂😂

2706