2737
2739
عنوان

تجربه از میکرونیدلینگ

| مشاهده متن کامل بحث + 33064 بازدید | 42 پست
نه گلم زیاد نمیدونم فقط این که پلاسما جت از میکرونیدل قویتره اما بیشتر باعث لک میشه که اونم به مرور ...

من انجام دادم بهتر نشد ک هیچ بدترم شد گوشت اضافه اوردن جای جوشام عمق تر شد و لک هم اوردم تا چندماه فقط ب خودم لعنت میفرستادم الان با مصرف ترمیم کننده و لایه بردار و میکرونیدلینگ بزور تقریبا رفع شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پوستم که نه خیلی نازک نیس...الان سه ماهه دارم راکوتان میخورم جوشام متوقف شده و پوستم که خیییلی چرب م ...

عزیزم راکوتان خودش باعث چال شدن صورت میشه من خودم بعداز مصرف راکوتان پوستم کلا چال شد . مگه اینکه اب زیاد بخوری میگن روزی 3 لیتر که متاسفانه من نمیدونستم . الان شما پوستتون چطوره گلم ؟

عزیزم راکوتان خودش باعث چال شدن صورت میشه من خودم بعداز مصرف راکوتان پوستم کلا چال شد . مگه اینکه اب ...

پوست من که خیلی چال افتاده... البته دکتر میگفت چون نوع جوشات کیستی و خیلی بزرگه در هر صورت چال میفته ربطی به راکوتان نداره

2728
پوست من که خیلی چال افتاده... البته دکتر میگفت چون نوع جوشات کیستی و خیلی بزرگه در هر صورت چال میفته ...

عزیزم نگفتم همه با راکوتان چال مندازن منم جوشام بزرگ و چرکی بود ولی اصلا جاشون چال نمیشد سطح پوستم صاف بود ک راکوتان رو شروع کردم 

عزیزم نگفتم همه با راکوتان چال مندازن منم جوشام بزرگ و چرکی بود ولی اصلا جاشون چال نمیشد سطح پوستم ص ...

به نوع پوست و قدرت ترمیم پوست هم بستگی داره، من دو تا دخترا فامیلمون جوشای بزرگ میزدن راکوتان مصرف کردن جوشاشون خوب شده جاهاشم نمونده، از من فقط چال افتاده😔

به نوع پوست و قدرت ترمیم پوست هم بستگی داره، من دو تا دخترا فامیلمون جوشای بزرگ میزدن راکوتان مصرف ک ...

سلام شما راهی پیدا کری ؟ مال من انقد باهاش ور رفتم تا لک هم اورد الان دوطرف گونه هام لک افتاده میکرونیدلینگ اینجوریش کرد

سلام شما راهی پیدا کری ؟ مال من انقد باهاش ور رفتم تا لک هم اورد الان دوطرف گونه هام لک افتاده میکرو ...

اصن نباید دستکاریش کنی...فقط تا دو سه روز مرتب ترمیم کننده و ضدآفتاب باید بزنی. بعدم که پوسته میشه اصلا نباید دست بزنی تا خودش آروم آروم بریزه

2740

با مزایای میکرونیدلینگ‫ آشنا شوید:

https://anturium.ir/%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%d8%af%d9%84%db%8c%d9%86%da%af/https://anturium.ir/%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%d8%af%d9%84%db%8c%d9%86%da%af/

من انجام دادم انقدر صورتم شفاف و روشن شده که اصلا دلم نمی خواد کرم پودر بزنم شماره شو می‌ذ ...

سلام عزیزم شما میکرونیلدینگ انجام دادی الانم راضی هستی ک کلی وقت گذشته مشکل پوستیتون برنگشته

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم فکر نکن بلد نیستم نمیخوام خودمو در حد تو پایین بیارم  

من کلینیک خیلی خوب رفتم، مراقبت های بعدشم انجام دادم و نتیجه گرفتم

الان مراقبت نکنی ممکنه لک بیاره وگرنه خیلی روش خوبیه

هزینش که خوبه، جواب دهیم عالیه

من کلینیک دکتر کمالی انجام دادم

منم پوستم ناحیه پیشانی و روی گونه هام پره کک و مک بود ولی با انجام پیلینگ هالیوودی تو یه تک جلسه میتونم بگم ۸۰ درصد لک ها رفت و پوستم روشن تر هم شد خیلی راضی بودم از کلینیک و خانم دکتر عباسی.

شماره دکترمو میزارم برات کارش عالیه ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶.