2733
2739
خدا شاهده احساس قلبیم رو میگم. یه خانواده بچه نداره. حتی حاضر درقبالش خونه بده. این خانواده هم که ی ...

من از وسایلمم بزور دل میکنم حتی اگه کهنه بشن چطور از بچم میتونم دل بکنم ؟ یه مادر چطور میتونه از جیگر گوشش جدا بشه 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا شاهده احساس قلبیم رو میگم. یه خانواده بچه نداره. حتی حاضر درقبالش خونه بده. این خانواده هم که ی ...

گفتنش ساده ست و چند وقت بعد پشیمونی میاره و میرن پس میگیرن و وابستگی خانواده جدید به بچه و گرفتن بعدش

تازه در هر صورت گندش درمیاد اون بچه میفهمه و هیچوقت پدر و مادرشو نمیبخشه

2740
در حالیکه خودشون خیلی اذیتم کردن ولی نمیخوان هیچکس اذیتم کنه 

اکثر پدر و مادرها همینن.کمتر کسی دیدم راضی باشه ولی همینجوریم دوس داشتنین😁😁

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
من از وسایلمم بزور دل میکنم حتی اگه کهنه بشن چطور از بچم میتونم دل بکنم ؟ یه مادر چطور میتونه از جیگ ...

من مادرشوهرم بچمو گرفت بهم گف تو مادر نیستی پدرشوهرمم گف از خونم برو بیرون خب داشتم دق میکردم فقط سه چهار ساعت از بچه یکسالو نیمم دور بودم داشتم دق میکردم

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

بره از پرورشگاه بگیره رحم اجاره ای بگیره ن ک عزیزدردونه کس دیگه رو برا خودش کنه

😐😣😒 دارین درباره یه انسان صحبت میکنید  نه یه شی یا حیوون خونگی

بله . اتفاقا چون انسان هستیم . مشکل هم رو حل کنیم.

الان هر ماه خانمها پریود میشن و تخمک از دست میدن. انقدر خانمهای دیگه هستن که نیاز به تخمک دارن برای بچه دار شدن. اما کسی حاضر نمیشه تخمک اهدا کنه. 

یه نفراتی هم هستن میان تخمک میفروشن تا اون خانم رو نچاپن ول کن نیستن.

خیلی وقتها حیوان شرف به این انسان داره

من از وسایلمم بزور دل میکنم حتی اگه کهنه بشن چطور از بچم میتونم دل بکنم ؟ یه مادر چطور میتونه از جیگ ...

واش کنید بابا این از اوناس که میاد توی یه تاپیک نظر مخالف میداره هی همه ریپلایش کنن دوست داره جلب توجه کنه🍂

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄