2737
2739

خودم بدیش اینکه وقتی همسرم ازم دوره بشدت بداخلاق و تندخو میشه وبابام گفته تاروزعروسی حق نداریم هموببینیم عروسیمم بهاره

خوبیشم اینکه شوهرخیلی خوبی دارم هیچوقت برام کم نمیذاره وقتی پیششم مهربونترین وبهترین مرددنیاس❤❤

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

😨تا بهار

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا نباید همو ببینین مگه میشه

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          
چجوری میبینیش وقتی بابات گفته حق نداری

خب نمیبینمش دیگه تااون موقع که عروسی کنیم

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
خوبی نداره خیلی دوران مزخرفیه واسه رفت و امدا معذبم من زودتر از خدامه جهازم تکمیل شه برم

من مشکل جهازندارم همسرم پول کم اورده هرچی میگم طلاهامو بفروش نمیفروشه عروسی بگیریم وبرم سرخونه زندگیم

2738
خوبی نداره خیلی دوران مزخرفیه واسه رفت و امدا معذبم من زودتر از خدامه جهازم تکمیل شه برم

لذت ببر بعد حسرت میخوری

خب نمیبینمش دیگه تااون موقع که عروسی کنیم

اخه میگی وقتی پیششم بهترین مرد دنیاس

بعد میگی بابات گفته حق نداری ببینیش

برای شفای یه دختر دعا میکنید؟😓 لایک کنین منم صلوات میفرستم براتون
چرا نباید همو ببینین مگه میشه

خب بابام اینجوری میگه منم مجبورم اطاعت کنم

اخه میگی وقتی پیششم بهترین مرد دنیاس بعد میگی بابات گفته حق نداری ببینیش

خب عزیزم شوهرمه قبلن خیلی میدیمش یه مشکل پیش اومد دیگه بابام نذاشت 

حسرت اینکه همیشه نمیتونم ببینمش؟  هی بترسم دعوا نشه هربار که میاد خونمون با داداشم؟

عخ توم مشکل داری منم نمیتونم ببینمش چون بابام دستورداده

عخ توم مشکل داری منم نمیتونم ببینمش چون بابام دستورداده

ن ما مشکل رفت و امدی نداریم 

هرموقه بخام میبینمش 

داداشم یکم دیوونس میترسم هی دعوا بندازه 

به پشم های خود بیاموز...هرچیزی ارزش ریختن ندارد  
2706