2733
2734

عزیزای مشهدی هرکس یه دعانویس خوب سراغ داره بهم معرفی کنی توروقران آدرسشم خصوصی واسم بفرستین مرسی

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

گام چیشده؟؟؟ من یه خانوم سید میشناسم کارش واقعا حرف نداره درحدمعجزس اس خیلیا ازش نتیجه گرفتن نفس اش واقعا حق هس.. امضای منو بخونید 💐🙏

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گام چیشده؟؟؟ من یه خانوم سید میشناسم کارش واقعا حرف نداره درحدمعجزس اس خیلیا ازش نتیجه گرفتن نفس اش ...

عزیزم این خانم کجاست؟؟میشه آدرسشو بهم بدی برم پیشش؟؟توروخدا ازت خواهش میکنم یه اتفاقایی افتاده که به هرکس میگم میگن باید بری پیش دعانویس درخواستمو قبول کن آدرسشو بهم بده خداخیرت بده

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
2731
عزیزم این خانم کجاست؟؟میشه آدرسشو بهم بدی برم پیشش؟؟توروخدا ازت خواهش میکنم یه اتفاقایی افتاده که به ...

عزیزم درخواست بده.. تل نداری بیای تل قشنگ برات واصح توصیح بدم؟!؟؟ 

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
سلام عزیزم من یه دعانویس میشناسم تو ابوذره قبل سیدی خیلی کارش دزسته ما برای هرچی رفتیم جواب داده

میشه درخواستمو قبول کنی وآدرسشو بهم بدی؟؟الهی که خیرببینی😙

عزیزم درخواست بده.. تل نداری بیای تل قشنگ برات واصح توصیح بدم؟!؟؟ 

ن عزیزم تل ندارم این خانومی که میگین مشهدی هستن؟

2738
گام چیشده؟؟؟ من یه خانوم سید میشناسم کارش واقعا حرف نداره درحدمعجزس اس خیلیا ازش نتیجه گرفتن نفس اش ...

امصات که آیدی خودته...خانم سید خودتی؟🙁

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
سلام عزیزم من یه دعانویس میشناسم تو ابوذره قبل سیدی خیلی کارش دزسته ما برای هرچی رفتیم جواب داده

سلام ادرش کجاس؟؟؟ قیمتاش چجوریه

از آیینه بپرس....نام نجات دهنده ات را ..💎

گلم میشه ادرسشو و یا شمارشو به منم بدی

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2706