2733
2734
عنوان

دارویی برای خودکشی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 171 پست

بنظرم اسی جان واسه ترسوندن پدر ومادرت خودکشی نکن چون پات به بیمارستان بازمیشه واونجا کلی کرونایی وجود داره وتوام کرونامیگیری 😕

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مشکلت رو منطقی حل کن چرا فوری فکر خودکشی میکنید   

اصلا من پسر بودم دختریو که بخواد با خودکشی خانواده اش بترسونه و حرف خودش رو با تهدید به کرسی بشونه 

به جایی که مشکلشو حل کنه

صد سال نمیگرفتم

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
2728
تو ۳ماه هم خواستگاری هم عقد هم ازدواج😞از روز اول زجرم دادن همون روز اول که رفتم خونشون باهم میگفتن ...

توهم زیاد نرواونجا باشوهرت خوش باش 

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»
دو تا سفکسیم ۴۰۰ رو با اختلاف ۳ ساعت بخوری غش میکنی حالا نمیدونم کار سازه یا نه🙄 ولی کل سیستم ایمن ...

بعدش کرونا میگیره بیا و درستش کن

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓
2740
شما چقدر شبیه منی عزیزم😭😭😭بابای منم همیشه بهم میگفت میخوری و میخوابی بخاطر همین میترسیدم بخورم ال ...

آخی عزیزم...بابا منم همیشه پدربزرگ مادربزرگمو فوش میدن هردو هم فوت شدن فقط یه مامانمو داشتن بچه دیگه ای هم نداشتن بابام خیلی بده خیلی فقط میخوام ببینم اون دنیا چجوری جواب اینهمه بدی رو پس میده...خدا خودش کمکمون کنه فقط خدا..انشاءالله آیندت روز به روز بهتر بشه عزیز دلم

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
توهم زیاد نرواونجا باشوهرت خوش باش 

شوهرمم با اونا میگفت و میخندید اصلا به من محل نمیزاشت دوسم نداره ی بار تو مهمونی رفتم کنارش نشستم بلند شد رفت از کنارم😔بارها همین کارو کرده منم دیگه طرفش نمیرم

قبول نکن .بعدش هم بگو اگه زوری سر سفره عقد نشاندیم میگم نه آبروتون میره.

یا بگو اگه خیلی زیادی ام میرم خوابگاه دختران و سرکار خرجم هم خودم در میارم ولی شوهر نمیکنم.

جدی و محکم باش 

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
2706