2733
2739

دوستان ممنون میشم هرکی تجربه داره بنویسه قطعا این تاپیک به درد خیلی ها میخوره. 

و لطفا بگید که قبل از زمانی که بیبی زدید و مثبت شده هم بیبی زده بودید یا نه؟

ممنونمممممممممم

توکلت علی الله فهو حسبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای دم شما گرم انقدر صبور بودی.. که بعد 10 روز زدی...آفرین واقعا

اخه من هر بار یک هفته عقب مینداختم در دوران اقدام و بعد پریود میشدم

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2738
من ۲۹رابطع داشتم ۸باید پ بشم کی بی بی بزنم 

منم درگیر همینم ... وقتی می بینم برای یه سری یه هفته قبل پری مثبت شده برای یه سری تا یه هفته بعد شده..واقعا گیج میشم...

توکلت علی الله فهو حسبه
منم درگیر همینم ... وقتی می بینم برای یه سری یه هفته قبل پری مثبت شده برای یه سری تا یه هفته بعد شده ...

بستگی به تاریخ لقاح داره بتا باید تا حدی بالا بیاد که بی بی نشون بده ، اگر پریود نشدی چند روز دیگه صبر کن دوباره بی بی بزن 

اخه من هر بار یک هفته عقب مینداختم در دوران اقدام و بعد پریود میشدم

منم همین داستان رو دارم 2 ماه پیش که توی اقدام بودم هر 2 ماه تاخیر داشتم..این ماه هم باید نهم پریود شم نمیدونم چه خبره... البته دکتر بهم کلومفین داد نمیدونم از این دارو تاخیر داشتم یا به خاطر اقدام

توکلت علی الله فهو حسبه
منم درگیر همینم ... وقتی می بینم برای یه سری یه هفته قبل پری مثبت شده برای یه سری تا یه هفته بعد شده ...

عزيزم بستگي به زمان لقاح داره بعضي وقتا لقاح زود صورت ميگيره بعضي وقتا دير تر به طور كلي هورمون حاملگي ١٢ روز بعد لقاح وارد خون و ١٤ روز بعد لقاح وارد ادرار ميشه بستگي به زمان لقاح داره من لقاحم زود بود سه روز بعد موعد زدم خيلي پر رنگ بود و ازمايشم رفتم فرداش بتام ١١٠٠ بود

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
منم همین داستان رو دارم 2 ماه پیش که توی اقدام بودم هر 2 ماه تاخیر داشتم..این ماه هم باید نهم پریود ...

وقتي كه عقب ميندازي زود باردار ميشي منم بريم نامنظم شده بود دوران اقدام دوماه اقدام بودم دوماه هربار دوسه روز ميرفت عقب دوره هام ٢٨ روزه بود تا ٣٣ روزه شد حتي بعدش ديگه ماه سوم باردار شدم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2706