2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن هر جا گرونتره دستگاهش بهتره

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2728

ولی اگه رفتی بایدهمه جلساتسو  هر هرماه بری منظم بعدشم سه ماه یا ۶ماه یکبار بری برا شارژش

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
2740
اسم دستگاه نمیدونم بیکینی کل پا و.  در کل کمر به پایین

برای بیکینی قسمتی که نزدیکه شکم هست معمولا جواب میده. کل پا که تاثیر نداره.

چون دستگاه اگه هم لیزر باشه برای موی خیلی خیلی ضخیم و تیره هست و مویی که زائد محسوب بشه مثل چانه و پشت لب و .... برای مویی که روند طبیعی بدن هست که لیزر تاثیر نداره. خصوصا که مو نرم و نازک و کمرنگ باشه که اصلا تاثیر نداره

دقیقا هر دو یک بار رفتم اولی که بیشتر پول میگرفت عالی بود

منم همینکارو کردم اولی صورت و میگرفت ۲۰۰دومی ۶۰

اولی بهتر بود 

چقدر هزینه هست؟؟؟

بستکی داره کدوم ناحیه بری یا بخوای کل بدن بری کل بدن تقریبا با الکس ماهی ۷۰۰یا ۸۰۰هست

2706