2737
2739
@عروس_فاطمه(س) ‍ سلام نمیشناسمت خواستم خوشحال شی @جاروی_جادویی   همینجوری زدم هرکی شانسی از ...

ای بابا😋😋

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دورت بگردم من 😐😯😁😍😜😂

خدانکنه عشقممم😘🌹

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2731
@nazaniiiin     @منتظرظهورآقا   😍😘

قربونت برم عزيزدلم 

مرررسي😍❤️😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلام گوگولی من😍😍😍😍آخه مگه کسی ب اندازه تو دوست داشتنی هم هست😍😍😍😍؟؟؟نیچت😢 😘😘😘😘😘 نظر ل ...

فدات بشم نفسی😍😘

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2740