2733
2734
عنوان

یادم میره نفس بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا باید چکار کنی

دارو داد اثری نداشت باید ی دکتر دیگه برم .بخدا خواب ندارم تر این تنگی نفس .دکتر بهتری باید برم که قرص اضطراب هم بده و داروی آسم هم درست حسابی بده وقشنگ تشخیص بده نمی‌دونم چرا اسپری میزنم تنگی نفسم دوبرابر میشه بخدا

2738
خوب برا قلبت باید چکار کنی از کجا میدونی ریه خرابه

گفت درمان نداره قلبت.

ریه ام بخاطر اینکه من هیچوقت نفس عمیق نمیتونم بکشم نفسام همیشع سطحی ک کوتاه بوده

دارو داد اثری نداشت باید ی دکتر دیگه برم .بخدا خواب ندارم تر این تنگی نفس .دکتر بهتری باید برم که قر ...

مامان منم آسم داره تروخدا این اسپره نزن .مامان میزنه قرمز میشه سرفه میکنه در حد خفگی میره

دارو داد اثری نداشت باید ی دکتر دیگه برم .بخدا خواب ندارم تر این تنگی نفس .دکتر بهتری باید برم که قر ...

انشالله زودتر خوب میشی من تنگه نفسم از اینه لیوانها را ریختم‌تو وایتکس خیلی زیاد نفسم اینجوری شد دیگه هم خوب نشدم

انشالله زودتر خوب میشی من تنگه نفسم از اینه لیوانها را ریختم‌تو وایتکس خیلی زیاد نفسم اینجوری شد دیگ ...

عزیزم زدی ریه هات داغون کردی.

تمیزی ولش کن خودتو بچسب دختر .

هیچ چیزی مهم تر از سلامتی نیس

2706