2733
2734
عنوان

یادم میره نفس بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1577 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین مشکلات رو دارم آسم هم دارم .گاهی کلا قطع میشه نفسم باید بشینم .گاهی فکر میکنم حتما باید نفس ...

چقدر ما بدبختیم که برا یه نفس کشیدن راحت هم باید انقدر سختی بکشیم.  

من دم و بازدم خودم باید انجام بدم.شبا ک خوابم میبره یهو میپرم نفسم قطع مبشه همیشه باید بیدار بمونم 

منم وقتی استرس میگیرم تنگه نفس میگیرم دیگه بالا نمیاد تو آسانسور گیر کنم در جا خفه شدم یه بار سوار م ...

وای اره من حتی تو یه خونه بزرگ هم باشم بدونم اون در قفله سریع خفه میشم

2728
چقدر ما بدبختیم که برا یه نفس کشیدن راحت هم باید انقدر سختی بکشیم.     من دم و بازدم خودم ...

منم همینه دقیقا بخدا تا ۵صبح درگیر نفس کشیدن هستم .گاهی از ترس قطع شدنش نمیخوابم 

منم همینه دقیقا بخدا تا ۵صبح درگیر نفس کشیدن هستم .گاهی از ترس قطع شدنش نمیخوابم 

چقدر سخته خیلیییییی سخته .ادم افسرده میشه.

احساس میکنم منم آسم دارم.

ریه امم احساس میکنم کوچیکه اصلا تو این بی صاحاب هوا رد و بدل نمیشه

دقیقا منم خیلی این مشکلات رو دارم حتی تو حموم و ماشین 

وای یه بار سوار ماشین برادر شوهرم بودیم شوهرم گفت برو سوار شو الان میام یه باره به طور اتومات درها قفل شد اون روز گوشیم شارژ نداشت تا شوهرم بیاد مردم و زنده شدم عرق مرگ بهم زد خیلی هم بده از این میترسم پس فردا باردار بشم موقع زایمان از استرس خفه شم 

چقدر سخته خیلیییییی سخته .ادم افسرده میشه. احساس میکنم منم آسم دارم. ریه امم احساس میکنم کوچیکه اص ...

یرو دکتر من ی ماه پیش رفتم گفت آسم داری من استرس زیاد هم دارم غیر آسم 

اسپری داد درمان نشدم .من ی بادکنک هم نمیتونم باد کنم 

2740
چقدر سخته خیلیییییی سخته .ادم افسرده میشه. احساس میکنم منم آسم دارم. ریه امم احساس میکنم کوچیکه اص ...

وای فکر کردم فقط من اینجوریم من اثاث کشی داشتم استرس فراوان تا یه هفته به شکم میخوابیدم نفسم بالا بیاد گفتم شاید کرونا گرفتم 

یرو دکتر من ی ماه پیش رفتم گفت آسم داری من استرس زیاد هم دارم غیر آسم  اسپری داد درمان نشدم .م ...

فقط خداکنه ک ما کرونا نگیریم.دور از جونت بگیریم مستقیم اون دنیا

وای فکر کردم فقط من اینجوریم من اثاث کشی داشتم استرس فراوان تا یه هفته به شکم میخوابیدم نفسم بالا بی ...

ن عزیزم من از تو بدترم.اخرم مطمنم از خفگی میمیرم  

2706