2737
2734
عنوان

انگار ناباروری کم شده درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 48 پست
منم دست کمی از شما ندارم ۱۱ساله

شما مشکلتون چیه 

خیلی ناراحت شدم 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
منم دست کمی از شما ندارم ۱۱ساله

عزیزم😍 ولش کن دیگه مهم نیست خودتو اذیت نکن

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه عزیزم چک میکنم

برا خاله دوستم که شوهرش تقریبا محال بود بچه دار بشه دکتر گفته بود الکی پولتو به دوا دکتر نده تو بچه دار نمیشی با این روش الان دو تا پسر داره فقط باید حداقل سه ماه مداومت کنید 

2728
چله ای نبوده ک نگرفته باشم وقتی خدا نمیخواد من چکاری از دستم بر میاد

از ته دلم برات ایت الکرسی میخونم

هروقت صدای اذان شنیدی بدون دارم برای تمام منتظرای نی نی دعا میکنم

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
2738

الان تاپیک بغلی بودم از بچه داشتنشون مینالیدن اینجا به نداشتن

خدایا...

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
واقعا؟ کاش خدا واسه همه منتظرا معجزه کنه

من خودم هم از همین روش نتیجه گرفتم و تا حالا به خیلی ها گفتم و بعد سه ماه شنیدم باردارن انشاالله خدا با بهترین صلاح دیدش دامنتون رو سبز کنه

نمیشه چطوری بی خیال بشم الکی خودمون رو گول میزنیم فقط ، انتظار خیلی سخته

نه من واقعا بی خیال شدم دیگه...نصف عمرمو کردم بزار بقیشو خوش باشم...شما چند سالتونه؟

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
الان تاپیک بغلی بودم از بچه داشتنشون مینالیدن اینجا به نداشتن خدایا...

ناشکرن بخدا بچه نعمته 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2706