2733
2739
عنوان

من حساسم یا شوهرم کرم داره؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 42 پست
عمو دیگه دس از سره زنه ورنمیداره😐

مردم از خنده😂😂😂😂😂😂😂😂

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی منظورداره کاراش😕

شوهرت منظورم نداشته باشه تو حساس شدی روش.

اگر روش حساس نبودی شاید واقعا واست مهم نبود و شوهرت هم مرد مردم دار و معاشرتی میدیدی،اما الان...

حواست باشه اصلا بروی شوهرت نیار

یک‌درصد احتمال بده نیت بدی نداشته باشه

یهو نظرش جلب بشه که این‌زن چی داره که زن خودم از یه سلام علیک ازش ناراحته و بخواد کنجکاوی کنه.

بهش بگو تو دویدی دنبال نمکی فلان همسایه بد نگاه کرد و باخودشون گفتن چه جوگیر....از نیت شما که خبر ندارن اما دوست ندارم خوبیتو بد تعبیر کنند.

سیاست داشته باش

2728
شوهرت منظورم نداشته باشه تو حساس شدی روش. اگر روش حساس نبودی شاید واقعا واست مهم نبود و شوهرت هم مر ...

اره بقول تو دعوا کنم بدتر میشه خیلی ریز باید جمعش کنم عنترو خودمم باردارم حالم بد شده اصلا 

گوه خورده مرتیکه عنتر

اوووه عزیزم فعلا اتفاقی نیفتاده از الان بخوای حرص بخوری ک نمیشه ممکنه رو اون زنه حساس بشی اگه اتفاقی تو کوچه ببینیشون بگی اینا قرار داشتن 

خودت باش😎مگه خودت چشه 
اره بقول تو دعوا کنم بدتر میشه خیلی ریز باید جمعش کنم عنترو خودمم باردارم حالم بد شده اصلا 

باور کن کنجکاو میشه روش!

اونو حساس نکن...خودت حرفاتو بدوووون دعوا از دهن بقیه بزن.

2738
ولی من نمیدوویدم دنبال وانت چون باردارم بچم میفته😐

امیدوارم با دل خوش و راحت فارغ شی و کوچولوت رو در آغوش بگیری. 

بحث دویدن نیست بحث انسان بودن و کمک به کسانی هست که در لحظه به کمک من نیاز دارن و این به شخصیت آدمها برمیگرده.

امیدوارم با دل خوش و راحت فارغ شی و کوچولوت رو در آغوش بگیری.  بحث دویدن نیست بحث انسان بودن و ...

اره میدونی ادم بدی نیست چشم پاکه مخصوصا اینکه همه چی رو میاد ب من میگه   معلومه نیتش بد نبوده  چی بگم شایدم باردارم مرسی از دعای خوبت باردارم و استراحت مطلق بخاطر همین حساس شدم شاید

اره میدونی ادم بدی نیست چشم پاکه مخصوصا اینکه همه چی رو میاد ب من میگه   معلومه نیتش بد نبوده & ...

من نمیدونم اهل کجا هستی ولی یه چیزی رو دیروز متوجه شدم. اصلاااااا قصد توهین به کسی رو ندارم لطفا سوبرداشت نشه. 

محل کار من خانمهای زیادی هستن که چندین ساعت در روز کنار هم هستیم و مشغول کار، دو سه روز گذشته یه خانم از تهران مهمان ما بودن، دیروز می گفت چقدر من شهر شما رو دوست دارم، اولین بار هست اومدم ولی چقدر مردم خوبی داره، همه چشمهاشون پر از محبته، نگاهها مهربونه، توی خیابون با کسی که از کنارت رد میشه حس غریبه گی نداری، و... الان تاپیک شما رو خوندم با خودم گفتم خب کمک کردن به کسی که نیاز داره که خیلی عالیه چرا باید ناراحت شیم و کامنت دوستان رو که خوندم یهو یاد حرفهای دیروز اون خانم افتادم.