2733
2739
عنوان

اگر جلو شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 48 پست

😶نمیدونم 

تاحالا تواین موقعیت نبودم

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

نه بخاطر خواهر خودم نه😃

اما اگه بخاطر خواهرخودش باشه .خونش حلاله 😂😂

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بهم بر نمیخوره...آرامش میخواد خو

خودشم خیییییلی با خانواده ش بحث میکنه

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2731

اره جلو اونا هیچی نمی گم ولی اخم می کنم بعدا به حسابش میرسم 

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
امیدوارم حاجت روابشی(برای امضات)

خدا از زبون ت بشنوه عزیز دلم.. ایشالا که به مراد دلت برسی 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2740
اره جرش میدم

چطوری 

خودشم خیییییلی با خانواده ش بحث میکنه

خو الان بگیم چی ...طلاقتو بگیرـ..بابا ی مردی گفتن ی زنی گفتن..اولا جلوی شوهرت نباید با خواهرات دعوا کنی مرد فردا دوور برداره...دوما دیگه عصبانی شده.شما نباید عکس العمل نشون بدی مردت خورد میشه...هر جا اون بده تو خوب باش...آدما همه من نیستن...یجایی باید نیم من باشی تا زندگی کنی...

اره میگم بتووووچهههههه بیاااا بروووو تووو کوووچه

جدی گلم 

خفش میکنم..میگم تو دعوا با بقیه زنا حتماا بایدطرف منو بگیری چه مقصرباشم چه نه

جدی باشین لطفا 

اره ناراحت میشم

چکار میکنید 

2706