2737
2739
عنوان

آدم چه چیزا میبینه واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1969 بازدید | 162 پست
کثافت کاری یعنی بچه ی معصوم رو قاطیه کارای زشتمون بکنیم

خب مثل شوهرش اومدیم یدیدم اصن این اقا عقد مرده باشن مشکلش چیه 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به ما چه...هردوشون مجردن...بچه های الان هم تا بزرگ بشن مطمئن باش مثل ما چشم وگوش بسته نیستن

راست می گی 

چند تا پدر تجربه می کنه تا بزرگ شه

تو روحیه اون بچه 

چه تاثیری میذاره

زودتر از دنیای کودکی ش بیرون می یاد

استاتر الان همه روشنفکرا میان میخورنت ،،،،،توجه کنید نگفت مشکل زنه است گفت بچه داشته رفته شمال با یا رو احتمالا کثافت کاری هم داشتن فقط کسی ک بچه داشته باشه میدونه این میتونه چقدر وحشتناک باشه

کاربری سوممه 🤦🏻‍♀️کابل ، آرزوهای زیبا منم خود خودم🙃🌹😘
با کسانی معاشرت میکنی که فرهنگشون خیلی فرق داره با شما ما با کسی دوست میشیم مثل نامزدیه چیز شرم ...

شرم آور نیست

اگر محدود باشه

نه با دوست پسر های رنگارنگ 

سال به سال تغییر کنند

خوشبینانه

2738
هعی  خیلی چیزا عجیب شده  خودم امروز یه لایو دیدم یه زن 40 ساله، زشت و بیریخت بغل یه پسر ...

بیست و پنج ساله بچه نیست که

خواسته با زن بزرگتر از خودش باشه اگه برعکس بود به نظرتون عادی بود

زشت و بیریخت بودن طرف چه اهمیتی داره؟

خب مثل شوهرش اومدیم یدیدم اصن این اقا عقد مرده باشن مشکلش چیه 

دنبال راه حل نباشین...فامیل ما جدا شده بود..با یه اقا پسر ازدواج کرد..خیلی خوشبختن خیلییییی...ولی شما یه سریا رو میبینی رفتن واسه گشت و گذار ..مشخصن این آدما...وقتی انواع و اقسام کارا رو میکنن رو مکان عمومی معلومه هدف چیه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

دیروز یه تاپیک زده بودن مادره بچه رو نبرده و....همه میگفتن واااااای حداقل بچه رو هم ببر به خاطر یه غریبه بچه رو تنها نذار

امروز میگن بچه رو چرا برده😐

عزیزم کثافت کاری دیدی واقعا؟واقعا دیدی چیکار کردن؟واقعا میدونی اون پسر چه محبتایی واسه اون بچه میکنه یا نه فقط لوس بازی دارن؟

نکنین توروخدا 

نه تواکیپ ماست دختربازه ومجرد

اصلا ادمای بی قیدو بند و هوس باز مشخصن..ن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706