2737
2739
عنوان

شوهر شماهم وقتی رابطه بخواد و شما بگید نه دست میکشه یا

| مشاهده متن کامل بحث + 9622 بازدید | 203 پست

من همیشه فوبیا داشتم بچم ترنس بشه ،

بچه ای که سالم دنیا اومده ،ممکنه بعدا این مشکلات داشته باسه یا از همون اول معلوم میشه که ترنس ممنون میشم ماه بانو جان راهنماییم کنی 

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
ای وای😑 بنده خدا مشکلش پس خیلی حادتر از این‌ حرف‌هاست، کاش خانواده‌ش پیگیر بودن😑برای اطرافیانش هم ...

آره😔

وضع مالیشون خوب نیست مامان باباشم افسردگی دارن

یه بار به دختر عموم که شوهرم داره پیام جنسی داده بود 😐 ولی خب دست خودش نیست اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه فوبیا داشتم بچم ترنس بشه ، بچه ای که سالم دنیا اومده ،ممکنه بعدا این مشکلات داشته باسه یا ...

عزیزم از بچگی نمیشه تشخیص داد، مثلا از دوران نوزادی. اما بچه‌ای که ترنسه، از ابتدا همین‌طور متولد شده، یعنی این شکلی نیست که بگم شما بعنوان مادر یا پدرش توی ترنس بودنش نقشی داشته، یا تربیت و محیطش مثلا. به این فکر نکن، واقعا احتمالش اون‌قدر نیست. 🙂

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
آره😔 وضع مالیشون خوب نیست مامان باباشم افسردگی دارن یه بار به دختر عموم که شوهرم داره پیام جنسی د ...

ای بابا پس ژنتیکی هم هست😑 من هم مادرشوهرم زمینه افسردگی داره متاسفانه برای اون‌هایی که زمینه ژنتیکیش رو دارن خیلی بدتره، هزینه‌های روانشناسی و روانپزشکی هم که طاقت‌فرسا😑 انشالله بهبود پیدا کنه، خیلی ناراحت شدم از شرایطش😔

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2731
ای بابا پس ژنتیکی هم هست😑 من هم مادرشوهرم زمینه افسردگی داره متاسفانه برای اون‌هایی که زمینه ژنتیکی ...

هم مشکلات مالی هم این که با کسی رفت و آمد ندارن هم این که عصبین دیگه تکمیل میشه

ایشالله همه کسایی که مشکل دارن مشکلشون حل شه🤲

عزیزم از بچگی نمیشه تشخیص داد، مثلا از دوران نوزادی. اما بچه‌ای که ترنسه، از ابتدا همین‌طور متولد شد ...

مرسی عزیزم ممنونم از دلگرمیت 

من همیشه فوبیا داشتم بچم ترنس بشه ، بچه ای که سالم دنیا اومده ،ممکنه بعدا این مشکلات داشته باسه یا ...

یجایی خوندم که توی رابطه اگر زن یا مردی به فرد سومی فکر کنن توی رابطه احتمال پنجاه درصد نطفشون مجهول و مشوش خارج میشه و ترنس میشه‌.....

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2738
یجایی خوندم که توی رابطه اگر زن یا مردی به فرد سومی فکر کنن توی رابطه احتمال پنجاه درصد نطفشون مجهول ...

وای خدا نکنه  ،من که قبل اقدام وضو گرفتم ،قران خوندم ،۰خدا به همه رحم کنه هیشکی بچش این جور نشه