2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعدشم بزار رک و راست بگم چون دیدم رشتت پزشکی نیست خواستم بگم مدرکت پخی نبست ک هی بخوای بزنی تو سر شوهرت و خودتو برتر بدونی یا تو خونواده ای بودی ک بیسواد بودن مدرک گرفتی فک میکنی چیز خواسته ایه یا خیلی فاز برداشتی ک باکلاسیه بعدشم اینم بسنج ک نزدیک ۴۰ سالت بوده( ببخشید به سن بالاهای دیگه برنخوره ( ایشون استثنان)  از جوونیت گذشته بوده و همین شوهر  بدبختتم نمیومد خ استگاری میموندی ریپلای هم نکنین رو راست گفتم ک واقعیتو بفهمی بچسبی ب زندگیت تو تاپیکات معلومه چقدر ذهنت درگیره 

این بنده خدا همش دنبال تایید دیگران هست برای این کارش. احتمالا پشیمون شده .دیگه حالا منفی گفتن ما تا ...

اره درسته 

من فک کردم تو مرحله تصمیم گیریه 

الان ک تاپیکای قبلش رو دیدم متوجه شدم قضیه چیع 

البته پزشک نیستن اما ارشد دارن و شاغلن و از اینکه همسرشون تحصیلکرده نیس شاکیه 

ک خب وقتی این قضیه اینقدر واسش مهم بود باید از اول بهش فکر میکرد وگرنه تاپیک زدن ک کاری رو حل نمیکنه

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
عزیزم یه مقطع بالا و پایین رو میشه کنار اومد ولی دکترا و دیپلم خیلی سخته، خیلی به اخلاق و درک و شعو ...

عزیزم، من وقتی پست قبلبمو برات گذاشتم، تاپیکای قبلبتو نخونده بودم

یه تاپیک زدی و مشخصات شوهرتو گفتی که نمره چند بهش میدین و همه گفتن ۲۰. واقعا با مشخصاتی که گفتی شوهرت یه فرشته هس، من نظر قبلیم بدون اطلاع از این چیزا بود و فکر میکردم تازه میخوای ازدواج کنی.

شما که قبل ازدواج هم این تفاوت تحصیلاتی رو میدونستی و بله گفتی، حالا فکر میکنی جداشی یه دکتر همه چی تمام میاد بگیرتت؟؟ اخ که دکترایی هستن دریغ از یه ذره اخلاق و احساس. . .

شما رابطه جنسیتون خوبه؟ فکر نمیکنی این سردیه الانت دلیله دیگه ای داشته باشه؟

عزیزم قدر زندگیتو بدون مرد بد زندگی رو جهنم میکنه، یه صفتایی هس که شاید خیلی ابتدایی باشن مثل مرد و ...

اینو قبول دارم چون من خیلی خواستگار اومد و رفت وسواس فکری گرفتم 

دقیقا یه مورد برام اومد اصلا پسره فکری از خودش نداشت اگر هم یه وقت فکری میکرد  اصلا جرات نمیکرد انجام بده 

یا مثلا یکی بود سه سال مخترع برتر دانشگاهشون شده بود بسیار مغرور و بی فرهنگ با اینکه دکترا بود مرد سالار 

یکی بود سمت عالی دکترا استاد دانشگاه اما خیلی ظاهر بین بود و خیلی هم رک 

من دیدم اینکه انقدر ظاهر براش مهمه من بچه دار شم یا مریض شم یا شاگرداش خوشگل و جوونتر از من اونوقت آیا باز هم من رو دوست خواهد داشت ...

من دوسداشتم محیط کارش مردونه باشه که هست 

اخلاق و انسانیت و ادب و شعور هم مناسب 

سن و ظاهر هم مناسب 

اما خب حقیقته دوسداشتم مثل داداشام تحصیلکرده بود و کارش بهتر 

عزیزم قدر زندگیتو بدون مرد بد زندگی رو جهنم میکنه، یه صفتایی هس که شاید خیلی ابتدایی باشن مثل مرد و ...

اینو قبول دارم چون من خیلی خواستگار اومد و رفت وسواس فکری گرفتم 

دقیقا یه مورد برام اومد اصلا پسره فکری از خودش نداشت اگر هم یه وقت فکری میکرد  اصلا جرات نمیکرد انجام بده 

یا مثلا یکی بود سه سال مخترع برتر دانشگاهشون شده بود بسیار مغرور و بی فرهنگ با اینکه دکترا بود مرد سالار 

یکی بود سمت عالی دکترا استاد دانشگاه اما خیلی ظاهر بین بود و خیلی هم رک 

من دیدم اینکه انقدر ظاهر براش مهمه من بچه دار شم یا مریض شم یا شاگرداش خوشگل و جوونتر از من اونوقت آیا باز هم من رو دوست خواهد داشت ...

من دوسداشتم محیط کارش مردونه باشه که هست 

اخلاق و انسانیت و ادب و شعور هم مناسب 

سن و ظاهر هم مناسب 

اما خب حقیقته دوسداشتم مثل داداشام تحصیلکرده بود و کارش بهتر 

2706