2737
2734
عنوان

حس ششمی ـ حسم بهم میگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 263 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا زودی مامان میشی واست صلوات فرستادم لطفا جواب منم بده کی ازدواج میکنم و طرفم چجوریه؟

من تو همین امسال مامان میشم عزیزم 😂😍

اصلا طرف تست تو زندگی 

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....
2728
بعله ازدواج میکنی 

اگه محمد بیاد بابک میفهمه؟

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
میشه بگی حش شوهرم نسبت بهم چیه زندگیم باهاش چجوری میشه چراخرجی نمیده بازم بچه دار میشیم یانه

حس شوهرت ب تو بستگی ب خودت داره بچه دار میشی و اینک سختی زیاد کشیده شوهرت مراعات حالش بکن 

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....
2738
خداروشکر گلم امضاتو خوندم ناراحتشدم واست

میخام حسم نسبت ب شما بگم بعد شما راست و غلط بگو  خب؟

میام عزیزم ی لحظه

جواب منم میشه بدی اگه محمد بیاد بابک میفهمه

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍