2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این قرصا همشون ضد بارداریه

میتونم بجا ال دی ازش استفاده کنم؟ آخه با ال دی حالت تهوع و بی اعصابی میگیرم 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2731

چرا قرص میخوری؟!!!!!!

کا ندوم و طبیعی را برای چی گذاشتن پس؟!!!

چرا با خوردن این مواد شیمیایی خودتونو داغون میکنید؟😑😑😑😑😑😑😑😑

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
میتونم بجا ال دی ازش استفاده کنم؟ آخه با ال دی حالت تهوع و بی اعصابی میگیرم 

آره عزیزم 

ال دی ک خیلی افتضاحه 

این قرصای جدید هورمون زنانه داره 

الدی مردانه داره😂

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
چرا قرص میخوری؟!!!!!! کا ندوم و طبیعی را برای چی گذاشتن پس؟!!! چرا با خودن این مواد شیمیایی خودتون ...

طبیعی ک مطمئن نیس

الان من ی بچه دلرم😂😂😂😂

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2740
چرا قرص میخوری؟!!!!!! کا ندوم و طبیعی را برای چی گذاشتن پس؟!!! چرا با خوردن این مواد شیمیایی خودتو ...

چون من دوماه قرص میخورم سه ماه از کاند استفاده میکنم طبیعی هم نمیتونم ریسک کنم چون میخوام درس بخونم واسه کنکور

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
طبیعی ک مطمئن نیس الان من ی بچه دلرم😂😂😂😂

ولی من سالهاست طبیعی هستم و هیچ اتفاقی نیفتاده 

وقتی هم خواستیم خیلی سریع باردار شدم

بنظرم درست انجام نمیدید که باردار میشید!!!!😐😐😐😐😐

کا ن دوم هم هست پس اون چی؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
ولی من سالهاست طبیعی هستم و هیچ اتفاقی نیفتاده  وقتی هم خواستیم خیلی سریع باردار شدم بنظرم در ...

عزیزم من عاشق پسرمم.... براش کمم نمیزارم 

مام خیلی حواسمون هست و بود بعد 3 سال خیلی یهویی 

و غیر قابل پیش بینی 

اینقد بی علائم بودم ک 9 هفتم بود فهمیدم باردارم... 

استخاره کردیم ب سقط بسیار بد اومد 

مام اعتماد کردیم ب خدا الان روز نشده شکرش نکنم بخاطر هدیه ای ک بهم داد