2737
2734
تاپیکای منم برو ببین ولی بخدا پسرت گناه داره ها بهش محبت کن هر طور خودت میدونی بازم .ولی دلم سووخت ب ...

میشه بگید اشتباهم تو رفتار با پسرم کجاست که باعث دلسوزیتون شده؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوخی کردنم به دل نگییر ولی کارت جای انتقاد داره .

وااااا خب اینجا تاپیک میزنن پس واسه چی واسه راهنمایی گرفتن حتی اگه ناراحت بشی اینارو بت میگم حتی اکه تلخ باشه عب نداره ناراحت بشو ب منم پرخاش کن اما بشنو شاید روت تاثیر بذاره   صد بار دیگه هم میگم پسرت گناه داره سن بدیه اون جز تو کسی و نداره  اون فقط ۱۱ سالشه خواهر زاده من ۱۱ سالشه انقد باهاش مث بچه ها رفتار میکنن چون واقعا بچس هنوز تو پسرتو فدلی دوست داشتن دخترت کردی ی خورده فک کن ب کارات گلم البته امید وارم من اشتباه کرده باشم ولی دلم برا پسرت سوخت من ی پسر دارم مطمئنم اگه ی دختر هم بیارم ذره ای از محبتم ب پسرم کم نمیشه ک هیچ بیشترم میشه اصلا دوس داشتن پسر و با هیچ چیزی مقایسه نمیکنم😧 چ برسه ی دخترو بیشتر از این دوس داشته باشم

تاپیکای منم برو ببین ولی بخدا پسرت گناه داره ها بهش محبت کن هر طور خودت میدونی بازم .ولی دلم سووخت ب ...

عزیزم رفتم تاپیکات رو خوندم و حدس میزنم سنت پاییینه و مجردی و بالتبع بی تحربه ای در مورد بچه داری و تربیت بچه .بازم ممنون بابت نظرتون 

2728
وااااا خب اینجا تاپیک میزنن پس واسه چی واسه راهنمایی گرفتن حتی اگه ناراحت بشی اینارو بت میگم حتی اکه ...

اره عزیزم اشتبااااه میکنی و اولین اشتباهت هم قضاوته.بدون اینکه از کامل از ماجرا خبر داشته باشی .

ممنون عزیزمن از راهنمایی تون .3 سالشه ضد افتاب مشکلی نداره براش فکر کنم بالای 6 ماه میشه استفاده کرد ...

بله بالای شش ماهگی اوکیه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
یعنی ضد افتاب وقتی تو افتابه؟ و روغن بدن وقتی برگشتیم توخونه بزنم؟درست متوجه شدم دوستان از صحبت هاتو ...

بله الان که پوستش سوخته باید مرطوب نگهش داری.بهترین چیز روغن بچه س.مخصوصا فیروز که مرطوب نگه میداره ...

بردیش بیرون ضد آفتاب بزن 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2740