2737
2734
حنانه معنیش بده نوشته بسیار ناله کننده خخخ .ولی بنظرم یکم شبیه باشن قشنگه  

نه معنای اولش مهربانه عزیزم، میدونی که حنان هم از اسامی خداونده که توی دعای جوشن اومده👌

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
اقا فك كنم تيكرم خرابه پنج هفته مه ولي اين از جاش تكون نخورده

نه درسته حالا از کجا میدونی پسره؟

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه معنای اولش مهربانه عزیزم، میدونی که حنان هم از اسامی خداونده که توی دعای جوشن اومده👌

اره ولی میترسم بزرگ بشه بفهمه اون معنی بدشو ناراحت بشه. اخه روی اسم گذاشتن خیلی حساسم .دوست دارم وظیفمو کامل انحام بدم 

ايشالا قسمت همه ي منتظرا  تا اقدام بودم ميگفتم فقط حامله شم باز بيبيم مثبت شد ميگفتم نكنه كاذب ...

عزیزم این استرسها توی بارداری طبیعیه، همه مون تقریبا داریم، مهم اینه چطور بتونیم کنترلشون کنیم👌 خوندن قرآن خیلی موثره 

2731
اره ولی میترسم بزرگ بشه بفهمه اون معنی بدشو ناراحت بشه. اخه روی اسم گذاشتن خیلی حساسم .دوست دارم وظی ...

میفهمم چی میگی عزیزم، منم الان درگیرشم😁

ان شاءالله که بهترین انتخاب رو داشته باشی

خيلي كم شده شايد هفته اي دوبار قبلا هر روز بود

دوستم این ۲ ماه آینده رو سعی کن خیلی خیلی خیلی کم رابطه داشته باشی .دکترا میگن اشکال نداره ولی خیلیا به مشکل خوردن . من خودم نمیدونستم دفعه اول که لک بینیم شروع شد بعد رابطه بود .بعدش که تحقیق کردم دیدم اره خیلیا میگن ۳ ماه اول رابطه نداشته باشین تا جای جنین سفت بشه .ماه اول که ادم نمیدونه بارداره ۲ ماه بعدم میارزه که مراعات بشه تا ایشاله مشکلی پیش نیاد

دوستم این ۲ ماه آینده رو سعی کن خیلی خیلی خیلی کم رابطه داشته باشی .دکترا میگن اشکال نداره ولی خیلیا ...

اخه ميشه به مردا بگي دوماه نه؟؟؟ ولي خب ميشه كمترش كرد يا اروم برخورد كرد من سر قبلي رابطه داشتيم وامونده ناخواسته هم بودي هيچكارشم نميشد

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
میفهمم چی میگی عزیزم، منم الان درگیرشم😁 ان شاءالله که بهترین انتخاب رو داشته باشی

فعلا که حامله نیستم خخخ ایشاله باردار بشم اولی ریحانه تصویب شده .دومی رو دارم جلو جلو انتخاب میکنم . شما ایشاله چی میزاری ؟

2740
اخه ميشه به مردا بگي دوماه نه؟؟؟ ولي خب ميشه كمترش كرد يا اروم برخورد كرد من سر قبلي رابطه داشتيم وا ...

عزیزم اخر حرفتو متوجه نشدم چی گفتی ؟ ولی دور از جونت دور از جونت من هی لک بینی داشتم و خونریزی کردم و بچم سقط شدهمسرم خیلی ناراحت شد بخاطر این همش میگه ایشاله این دفعه باردار بشی اصلا اصلا نباید اولاش رابطه داشته باشیم . ببین یه مسئله ای هم هست وقتی مردا کامل درگیر بشن تو مسئله بارداری خانما و فکرشون درگیر بشه یه سری هورمونا تو بدنشون ترشح میشه که ناخداگاه نیاز جنسیشون کم میشه . بعدشم ادم دلیل هر کاری رو بدونه خیلی راحت تر همکاری میکنه . 

عزیزم اخر حرفتو متوجه نشدم چی گفتی ؟ ولی دور از جونت دور از جونت من هی لک بینی داشتم و خونریزی کردم ...

اره درسته ولي دوست ندارم بخاطر نيازش خيانت كنه جامعه خرابه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2706