2737
2739
عنوان

از ديد پسرا دختر خاكي و پايه دوست داشتني تره يا تخص و مغرور؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرا من با هرکس چشم تو چشم میشم بعد از حیا رومو میگیرم اونور یارو بهم میگه زشت دیگه باورم شده زشت ...

میدونی من اعتقاد دارم آدم برای یه عمر زندگی خب یه آدم ساده و سنگین و ترجیح میده به کسی ک همش مثل مشنگا بگه بخنده حد و مرز هم حالیشنیست.

اگ کسی بخاطر دوستی و لاس زدن میخواد بیاد سمتت همون بهتر ک نمیاد و میره سراغ لنگه خودش.

اره واقعا نامزد من خدایی بزنم به تخته گوش شیطون کر خییلی نجیب.

من خودم چند باری ک میرفتم بانک عاشق همین نجابتش شدم، تا وقتی خودش شمارمو از رو فیشم برداشت اس داد اصلا تو مخیلم نمی گنجید خودش باشه.

توام دعا میکنم یه پسر همه چی تموم سرزاهت قرار بگیره و خوشبخت ترینت کنه عشقممم😍😊

اگه پر میوه ای، پر سایه ای، افتاده تر شو...👌
نديدي يسريا هيچ عني نيستن ولي هركي باهاشون دوبار پيچ ميخوره عاشقشون ميشه؟ كسي كه خيلي معموليه اما ق ...

منظورت از معمولی قیافس؟

ومنظورت ازینکه میگی قلبو تسخیر میکنن شخصیتشونه؟

2731
منظورت از معمولی قیافس؟ ومنظورت ازینکه میگی قلبو تسخیر میکنن شخصیتشونه؟

ببين قيافش معموليه اخلاقشم همينطور

اما همه دوسش دارن 

كنثلا ميگن فلاني خيلي عشقه خيلي باحاله

بچه ها ما یه مستاجر داریم چاق هستن و قیافه معمولی هم دارن البته ب نظرم همه ادما زیبان ولی وضعیت ظاهریش خیلی خوب نیس ولی همهههه ب حرفش گوش میدن 

همه مردا دوسش دارن 

حتی داداش من ک 7 سالشه هم گوش ب فرمانشه 

ب نظرم جذابیت خانمه اروم و با ارامش بودنشه و اویزون نبودنش و بلند پروازیش ب کم قانع نیس دوست پسرش براش دوتا خونه گرفته میلیاردی ولی خوده دوست پسرش خونش 70 متره. همه ی پولاشو ب این خرم میکنه یا مثلا داداشم

مادر من داد میزنه که بیا اشغالارو بذار جلو در گوش نمیده بعد میره ب خانمه میگه که خاله اشغال ندارید من  ببرم بذارم جلو در

2740