2733
2739
عنوان

این بازیگره با زنش این چه ژشتیه اخه🤭😹😹

| مشاهده متن کامل بحث + 1456 بازدید | 61 پست
🙂🙂

عه امضات😁چقد باحالی

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
بنظر من پاین تنه خیلی مهم تره حالا ی سری ورزش هست با اپلیکیشن انجام بده خیلی خیلی موثره

منم میگم پایین تنه مهمتره..کدوم اپلیکیشن

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواستن نواوری کنن ، ژستشون جدید باشه

وای دده😂ژستای قبل این سوتفاهم بود

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
2731
😁😻فدات 

نشی عزیزم😚

منم میگم پایین تنه مهمتره..کدوم اپلیکیشن

گوگل پلی بزن ورزش بانوان چندتا میاره

یکیش هست هم تمرین بالا تنه داره هم پایین خیلی خوبه عکسش هم از رو ب رو از ی زن کمر باریک گرفته ک نصف هیکلش پیداست 

البته آیکون و مطمئن نیستم خاستی دانلود کنی حتما بخون توضیحاتو

2738
گوگل پلی بزن ورزش بانوان چندتا میاره یکیش هست هم تمرین بالا تنه داره هم پایین خیلی خوبه عکسش هم از ...

مممون گلی

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
ینی هرچی گوشت میخاست بچسبونه ب پایین تنه زد ب س ی ن ه. عوضش دوستم پایین تنش قشنگه بالا ک اصلا هیچی ...

پاین تنه هم باید رو فرم باشه ک قشنگ باشه مثلا با س ن گرد خوشگله تا پهن

یا گودی کنار رون خیلی بده

پاین تنه هم باید رو فرم باشه ک قشنگ باشه مثلا با س ن گرد خوشگله تا پهن یا گودی کنار رون خیلی بده

اره گرد قشنگه..من گودی کمر دارم ب ا سنم خوبه اما رونام لاغره 

عمار تفتی و زنش 

واییی من تا روزی ک بمیرم ر  عمار تفتی کراش دارم بخدا ۱۸ سالمه اگر ازدواج نکرده بودم و عمار تفتی با این سن میومد خاستگاریم قبول میکردم 😐

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 
واییی من تا روزی ک بمیرم ر  عمار تفتی کراش دارم بخدا ۱۸ سالمه اگر ازدواج نکرده بودم و عمار تفتی ...

😁بعد الان جایه این زنه تو رو پشت عمار افتاب مهتاب میکردی

😁بعد الان جایه این زنه تو رو پشت عمار افتاب مهتاب میکردی

اره بعد نی نی سایتا مسخرم میکردن حسودیشونم میومد وای بخدا انگار هوو دار شدم ننیدوکستن زن دارههههه😭😭😭😭😭

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 

اینا این کارارو میکنن ک مثلا بگن ما خاص و متفاوتیم و اتفاقا نظر مردمم کاملا براشون مهمه و عاشق اینن با این اداها بیفتن سر زبون وگرنه آدم با شخصیت ک این کارارو نمیکنه شما یبار دیدی هدیه تهرانی از این مسخره بازیا دراره 😑

2706